Steam Grand Prix Göreviyle Nasıl Level Atlanıyor?

HakanCT

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
Çoğu kişi bu etkinliğin en kolay Steam leveli kazandıran etkinliği olduğundan bahsetmiş. Peki bu görevle nasıl level kazanıyoruz? Buradaki hızlandırmaları falan yapıyorum ama level alamıyorum.

410047

Cidden şunu düzgün bir şekilde anlatabilecek yok mu ? 50 TL'lik alım yaptım bu katılım falan çıktı katıldım ama ne olduğunu anlamış değilim

Altta puan kazanmak için görevler var. Onları yaparak puan kazanabiliyorsun her gün sana belli bir puan veriyor. Onları level olarak ya da arka plan, emoji olarak harcayabiliyorsun.

Sol altta Pite git ekranına tıkla. Altta 1 level al 5 level al vs. var. Onlara tıklayarak level alabilirsin.

Benim anladığım bu.

Altta puan kazanmak için görevler var. Onları yaparak puan kazanabiliyorsun her gün sana belli bir puan veriyor. Onları level olarak ya da arka plan, emoji olarak harcayabiliyorsun.

Sol altta Pite git ekranına tıkla. Altta 1 level al 5 level al vs. var. Onlara tıklayarak level alabilirsin.

Benim anladığım bu.
24'ten 35'e fırladı level. :D Çok teşekkür ederim. Ayrıca verdiği bazı görevler ya çok saçma ya da bende olmayan oyunların görevi. Bunları yapmaya değer mi gerçekten?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı