Çözüldü Steam GTA 5 açarken "bu oyun zaten çalışıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oyteMoyte

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
İyi akşamlar GTA 5'i bugün Steam üzerinden indirdim fakat oyna dediğimde Rockstar Games açılıyor sonrasında bu oyun zaten çalışıyor diye hata alıyorum. Steam'den durdura basıyorum ama kapanmıyor Görev Yöneticisi'nden ise görevi sonlandır dediğimde bir tepki vermiyor. Oyunu sildim yükledim, Steam betaya aldım, dosyaları doğruladım fakat düzelmedi.

Çözüm
Sorunumu Windows 11'den 10'a geçerek ve DirectX sürümlerini güncelleyerek çözdüm.
Social Club'tü galiba onu kurdunuz mu? Kurduktan sonra Steam açın, Steam üzerinden oyunu başlatmayı deneyin, ya da Steam açın, sonra Steam içinden değil de oyunun Exe'si üzerinden çalıştırmayı deneyin. Birden fazla tıkladıysanız Steam'den değil de Görev Yöneticisi'nden sonlandırmayı deneyin.

Social Club'tü galiba onu kurdunuz mu? Kurduktan sonra Steam açın, Steam üzerinden oyunu başlatmayı deneyin, ya da Steam açın, sonra Steam içinden değil de oyunun Exe'si üzerinden çalıştırmayı deneyin. Birden fazla tıkladıysanız Steam'den değil de Görev Yöneticisi'nden sonlandırmayı deneyin.
Social club yüklü, ama oyun görev yöneticisindende kapatılmıyor görevi sonlandır dediğimde tepki vermiyor:(

Hocam kusura bakmayın 2 ay olmuş ancak bende de sizdeki sorunun aynısı var. Bir çözüm yolu bulabildiniz mi?
aynı hata bende de var şu anda çözüm arıyorum faakat bulamıyorum bilgisyarı 2 kere sıfırladım gta 5 i 3 kere tekrar yükledim fakat olmuyor bir çözüm bulabilen bana ulaşabilirmi?

Aynı hata bende de var şu anda çözüm arıyorum faakat bulamıyorum bilgisyarı 2 kere sıfırladım GTA 5'i 3 kere tekrar yükledim fakat olmuyor bir çözüm bulabilen bana ulaşabil mi?

Çalışır mı çalışmazmı bilmiyorum ama GTA 5'i açmadan Steam'i aç GTA 5'in üstüne gel.
1693620568965.png

Böyle bir tuş var ona bas orada yönet diye bir tuş var ona da bas orada yerel dosyalara göz at var ona da bas orada yönetici olarak çalıştırın.

Çok saçma bir şekilde buldum hatasını başka bir windows oturumundan girdim xaten rockstar yetkili servisindeki adam da öyle demişti ve dediği gibi de oldu artık girebiliyorum

Geri
Yukarı