Çözüldü Steam GTA San Andreas açılırken intro oynamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KhalTrex

Decapat
Herkese selam, intro ile ilgili bir sıkıntım var. Oyuna girerken intronun sadece sesini duyabiliyordum, görüntü gelmiyordu. Daha sonra oyundan çıkıp yerel dosyaları tarattım, bir sorun çıkmayınca tekrar denedim ama bu sefer intro direkt kapanıp oyuna giriş yaptı. Oyunun kurulu olduğu klasöre gidip introyu inceledim ama bir sorunla karşılaşmadım, yani introyu izleyebiliyordum ama oyuna girerken bu intro çalışmıyor. Sorun sizce neden kaynaklı olabilir? Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim:*

Son edit: Sorunum çözüldü çözümü yazayım benim gibi sorunu olan arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz. Öncelikle oyunun çözünürlük ayarlarından mutlaka 16 Bit olması gerekiyor. Oyunun kurulu olduğu klasöre girip gta-sa.exe dosyaya sağ tıklıyoruz ve uyumluluk kısmına gelip Windows 7 seçiyoruz uygula deyip kaydediyoruz ve sorunumuz çözülüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Başlangıç seçeneklerinde -novid yazıyor mu?

Sorunumu çözdüm, çok basitmiş sorun. Teşekkür ederim cevabınız için.

Dosyaları doğruladıktan sonra aynı hata varsa yapacak pek bir şey olduğunu sanmıyorum. Steam versiyonu berbat oyunun eğer Steam'dan aldıysanız tabii fakat bilen arkadaşlar yazar çözümü varsa illaki.

Sorun tamamen uyumluluk ve 16 Bit renk ayarıyla ilgiliymiş. Çözdüm biraz önce. Cevabınız için teşekkür ederim.

Dosyaları doğruladıktan sonra aynı hata varsa yapacak pek bişey olduğunu sanmıyorum. Steam versiyonu berbat oyunun eğer Steam’dan aldıysanız tabi fakat bilen arkadaşlar yazar çözümü varsa illaki.

Sorunumu çözdüm, çok basitmiş sorun. Teşekkür ederim cevabınız için.

Dosyaları doğruladıktan sonra aynı hata varsa yapacak pek bir şey olduğunu sanmıyorum. Steam versiyonu berbat oyunun eğer Steam'dan aldıysanız tabii fakat bilen arkadaşlar yazar çözümü varsa illaki.

Sorun tamamen uyumluluk ve 16 Bit renk ayarıyla ilgiliymiş. Çözdüm biraz önce. Cevabınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı