Steam GTA V iade etmeli miyim?

Shfly

Hectopat
Geçen yaz indirimlerinde Steam üzerinden GTA V satın almıştım ama bi'kaç ay sonra Epic Games oyunu ücretsiz yaptı. Epic Games nimetlerinden faydalanarak oyunu ücretsiz bir şekilde Epic Games hesabıma aldım. Şimdi, sorum şu; ben Steam üzerindeki GTA V'i iade etsem herhangi bir sorun yaşar mıyım? Epic Games, FiveM'de herhangi bir sıkıntı yaratır mı?

Geçen yaz indirimlerinde Steam üzerinden GTA V satın almıştım ama bi'kaç ay sonra Epic Games oyunu ücretsiz yaptı. Epic Games nimetlerinden faydalanarak oyunu ücretsiz bir şekilde Epic Games hesabıma aldım. Şimdi, sorum şu; ben Steam üzerindeki GTA V'i iade etsem herhangi bir sorun yaşar mıyım? Epic Games, FiveM'de herhangi bir sıkıntı yaratır mı?
Satın alımdan 2 hafta ve 2 saat oynama süresinden önce iade edebilirsiniz.

Steam'de GTA 5'in olması bence daha iyi. Bende Kingdom Come Deliverance almıştım Epic dağıtmadan 1 hafta önce ama 6 saat oynadığım için iade edememiştim. Sizde oyun geçen seneden beri bulunuyor, iade etmeniz imkansız. :D

14 gün içinde iade etmek gerekiyor. İstisna bir durum olabilir mi bilemiyorum.
Sadece no man's sky oyunu için böyle bir ayrıcalık tanıdılar. 14 günden sonra kesinlikle almıyorlar.

Ayrıca geçen yaz aldığınız oyunu bir iki ay sonra epic nasıl ücretsiz yapıyor anlamadım. Bir yıl sonra olmasın o. :D

Geri
Yukarı