Steam Steam Guard kaldırılınca bekleme süresi sıfırlanır mı?

larenno

Centipat
Daha fazla  
Steam'da guard açıkken pazara eşya koyacaktım ve 15 gün bekleme kısıtlaması verdi. Sonrasında gidip uygulamayı telefonuma indirerek Steam Guard'ı kaldırdım.
Sürenin dolmasına az kaldı ve acaba kaldırdığım için tekrardan 14 gün bekletir mi? Zamanında 2 ay beklemişliğim var ve hiçbir şey anlamadım bu işten.

Hocam 14 günlük süre kısıtlaması başladığında direkt kaldırdım zaten tekrar bekleyeceksem süreyi neden 28 gün olarak belirlemedi. Bu Steam'den illallah ettim

14 günlük süreyi yeniden başlattı, Steam'in suçu değil. Steam Guard'ı devre dışı bırakıp yeniden eklediğinizde kısıtlama yemeniz doğaldır.

14 günlük süreyi yeniden başlattı, Steam'in suçu değil. Steam Guard'ı devre dışı bırakıp yeniden eklediğinizde kısıtlama yemeniz doğaldır.
steam açıkken verilen 14 günlük süreden sonra tekrar kapattığım için yeniden 14 gün bekleyeceğim yani öyle mi oysa kısıtlamada bu süreyle karşılaşmamak için guardı kapatabilirsiniz diyordu.

Steam guardı kaldırıp tekrar etkinleştirme yaparsanız süreyi tetikler ve uzar. Anlamayacak ya da illallah edecek bir şey yok, süre belli yapmanız gereken belli.

Steam'da guard açıkken pazara eşya koyacaktım ve 15 gün bekleme kısıtlaması verdi. Sonrasında gidip uygulamayı telefonuma indirerek Steam Guard'ı kaldırdım.
Sürenin dolmasına az kaldı ve acaba kaldırdığım için tekrardan 14 gün bekletir mi? Zamanında 2 ay beklemişliğim var ve hiçbir şey anlamadım bu işten.
Parolami sifirlamaya calisirken yanlisikla steam guardi kapattim. 15 gun banim var suan.

Geri
Yukarı