Steam Guard kod gözükmüyor

Pikachewie

Hectopat
Makaleler
1
Steam Guard'ı etkinleştirdim ama uygulamadan Steam Guard kısmına bastığımda kod üstte gözükmüyor ve sadece doğrulamayı kaldır ve yardım seçeneği mevcut hesapta guard aktif gözüküyor. Ve onaylamalar kısmında " onaylamaları bu aygıt üzerinden alamazsınız " diyor.

Eğer daha önce başka bir telefonda Steam yüklü ise ve Steam Guard açılmışsa ana cihaz o oluyor. Sizde de öyle oldu galiba.

Bende de aynı olmuştu hocam. Ben yedek kod ile steam guarda girdiğim için gözükmüyordu. Sizde yedek kod ile giriş yapıyorsanız o nedenle olabilir.

Eğer daha önce başka bir telefonda Steam yüklü ise ve Steam Guard açılmışsa ana cihaz o oluyor. Sizde de öyle oldu galiba.
Hayır bu ilk cihaz PC'yi saymazsak.
Bende de aynı olmuştu hocam. Ben yedek kod ile steam guarda girdiğim için gözükmüyordu. Sizde yedek kod ile giriş yapıyorsanız o nedenle olabilir.
Mail'e gelen kodla kurdum.

Sanki bu cihaza kurmamışım gibi davranıyor Steam. Kaldırma izin vermiyor.

Hocam eminsiniz değil mi daha önce başka cihazda Steam hesabınızın açık olmadığına? Başka bir ana makine var gibi gözüküyor bu aldığınız hatalara göre.
Steam destek ile de görüşün bence değişik bir sorun var gibi çünkü size en iyi bilgiyi onlar verecektir.

Geri
Yukarı