"Steam güncelleme için çevrim içi olmalıdır" hatası

Yamaner

Hectopat
Merhabalar. Bilgisayarıma format attım, bir oyun indirirken güncelleme sırasında internet yok diyor. Steam indireyim dedim. Güncelleme yerinde Steam, güncelleme için çevrimiçi olmalıdır diyor. Hatayı araştırdım; 8.8.8.8, 8.8.4.4 taktiğini denedim. Yine olmadı. Nasıl çözeceğim ben bunu?

Merhabalar. Bilgisayarıma format attım, bir oyun indirirken güncelleme sırasında internet yok diyor. Steam indireyim dedim. Güncelleme yerinde Steam, güncelleme için çevrimiçi olmalıdır diyor. Hatayı araştırdım; 8.8.8.8, 8.8.4.4 taktiğini denedim. Yine olmadı. Nasıl çözeceğim ben bunu?
"Windows Tuşu + R" basarak "Çalıştır" açıp "cmd" yazarak komut istemi uygulamasını çalıştırdıktan sonra gelen ekranda aşağıda paylaştıklarımı yazarak çalıştırmanız gerekmektedir.

netsh winsock reset yazıp Enter tuşuna basın.
netsh int ip reset yazıp Enter tuşuna basın.
ipconfig /release yazıp Enter tuşuna basın.
ipconfig /renew yazıp Enter tuşuna basın.
ipconfig /flushdns yazın ve Enter tuşuna basın.

Tüm çalıştırmalar bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

"Windows Tuşu + R" basarak "Çalıştır" açıp "regedit" yazarak kayıt defteri düzenleyicisini açtıktan sonra aşağıdaki yolu izleyerek düzeltmeyi yapmanız gerekmektedir.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Windows seçtikten sonra ekranın sağında CSDVersion değerini 0 yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

Forumdaki bir arkadaşta olmuş sanırım deneyin bir. Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası

"Windows Tuşu + R" basarak "Çalıştır" açıp "cmd" yazarak komut istemi uygulamasını çalıştırdıktan sonra gelen ekranda aşağıda paylaştıklarımı yazarak çalıştırmanız gerekmektedir.

netsh winsock reset yazıp Enter tuşuna basın.
netsh int ip reset yazıp Enter tuşuna basın.
ipconfig /release yazıp Enter tuşuna basın.
ipconfig /renew yazıp Enter tuşuna basın.
ipconfig /flushdns yazın ve Enter tuşuna basın.

Tüm çalıştırmalar bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

"Windows Tuşu + R" basarak "Çalıştır" açıp "regedit" yazarak kayıt defteri düzenleyicisini açtıktan sonra aşağıdaki yolu izleyerek düzeltmeyi yapmanız gerekmektedir.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Windows seçtikten sonra ekranın sağında CSDVersion değerini 0 yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

Forumdaki bir arkadaşta olmuş sanırım deneyin bir. Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası
Maalesef olmadı

Merhaba. Bilgisayarıma format attım, bir oyun indirirken güncelleme sırasında internet yok diyor. Steam indireyim dedim. Güncelleme yerinde Steam, güncelleme için çevrimiçi olmalıdır diyor. Hatayı araştırdım; 8.8.8.8, 8.8.4.4 taktiğini denedim. Yine olmadı. Nasıl çözeceğim ben bunu?

Dostum konuyu hortlatmak gibi olsun da sorunu çözebildin mi çözdüysen nasıl yaptın aynı sorunu şu an ben yaşıyorum 1 haftadır sürüyor denemediğim yöntem kalmadı lütfen yardımcı ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı