Çözüldü "Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Exitiale Plaga

Kilopat
Arkadaşlar birkaç gündür bu sorunum devam ediyor. Steam ilk başlarda açılıyordu fakat -130 hatası alıyordum. Bunu çözmek için Steam'ı bir daha yükledim. Şu an ise açılmıyor ve "Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır." hatasını alıyorum. Çözümü bilen varsa lütfen yazsın. Birçok şeyi denedim fakat açılmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar çözümü buldum, yapmanız gereken telefonunuzu PC'ye bağlayıp telefonun internetini kullanmak bu kadar basit.
Sabah 7'den beri uğraşıyorum. Bu sorun bende de başaldı durup dururken. Yardımcı olabilir misiniz en acilinden?

Arkadaşlar çözümü buldum, yapmanız gereken telefonunuzu PC'ye bağlayıp telefonun internetini kullanmak bu kadar basit.

Çözüm
Muhtemelen işletim sistemi dosyalarınız bozulmuştur. Windows 11'e geçince sorun çözüldü.

Yani Güvenli İnternet hizmetini kapatın ya da Steam'i engelleyen Hosts dosyası varsa silin. Modemde Firewall ayarınız da yüksek olmasın.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı