Steam haksız yere VAC Ban!

ama ben hile açmadım ve hakkımı sonuna kadar savunacağım

overwatch tarafından engellendi - oldukça hatalı yazıyo
Savun tabi kardeşim de burası Washington mahkemesi değil burda niye canhıraş savunuyorsun. Steam destek ekibine yaz. Ki ben de inanmıyorum pek durduk yere yiyeceğine ama dene şansını.

Attğınız kod; steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-xQbno-xAXem-JFb4c-rGB2M-9HyXD

Son roundda aşağıda yakaladığım bir sahne hocam elinizde oto ve bir anda yere bakma eylemi. Bana mesnevi midir nedir onu hatırlattı. Hadi yine %100 hile demiyorum ama yüksek derecede şüpheli bir sahne bana göre. Diğer attığınız kodların kayıtlarını henüz izlemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boşa çırpınmanın manası yok. Yapılmış bir halt çekilecek cezası. Arkadaşının bilgisayarına steam hesabını girip arkadaşın hile açtıysa çıkış yapsa dahi sen de yersin. Kimin suçlu olduğunun önemi yok. Ne olursa olsun Steam 0 toleranstır. VAC ban kalkmayacak.

Attğınız kod; steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-xQbno-xAXem-JFb4c-rGB2M-9HyXD

Aşağıda yakaladığım bir sahne hocam elinizde oto ve bir anda yere bakma eylemi. Bana mesnevi midir nedir onu hatırlattı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve o arada ateş etmeniz?

Geri
Yukarı