Çözüldü Steam HDD oyunlarını SSD'ye aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam diyor ki yeni klasör oluştur diyorum. Klasör oluşturulamadı, sürücü salt okunur yazıyor.

Eki Görüntüle 883541
Dersim vardı, konuya bakamadım. Geciktiysem kusura bakmayın, konuyu biraz araştırıdığımda bir arkadaş Program Files`ın içine kurmak yerine direkt diskin içine oluşturmuş klasörü, o şekilde deneyebilir misiniz? Olmazsa farklı alternatiflere bakabiliriz.
Attım hocam. Bir de bir problem daha var GTA 4 sociala bağlanmıyor.
Nasıl yapıcam?

Bakabilirsiniz hocam
Garip, oyunu taşıyacağınız yere SteamLibrary klasörü oluşturur musunuz? (Steam yardımı ile yapın, manuel değil) Muhtemelen oluşturduğunuzda düzelir.
1613554994780.png

Garip, oyunu taşıyacağınız yere steamlibrary klasörü oluşturur musunuz? (Steam yardımı ile yapın, manuel değil) muhtemelen oluşturduğunuzda düzelir.
Eki Görüntüle 883521

Hocam diyor ki yeni klasör oluştur diyorum. Klasör oluşturulamadı, sürücü salt okunur yazıyor.
Garip, oyunu taşıyacağınız yere SteamLibrary klasörü oluşturur musunuz? (Steam yardımı ile yapın, manuel değil) Muhtemelen oluşturduğunuzda düzelir.
Eki Görüntüle 883521
FB964876-448B-443D-831F-D529FCC1BEE2.jpeg

Eki Görüntüle 883541
Dersim vardı, konuya bakamadım. Geciktiysem kusura bakmayın, konuyu biraz araştırıdığımda bir arkadaş Program Files`ın içine kurmak yerine direkt diskin içine oluşturmuş klasörü, o şekilde deneyebilir misiniz? Olmazsa farklı alternatiflere bakabiliriz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı