Çözüldü Steam hediye atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sheep

Hectopat
Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
Lütfen birkaç dakika bekledikten sonra tekrar deneyin.
Hatayı görmeye devam ediyorsanız lütfen Steam Destek ile irtibata geçin.
Evet hediye göndermeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Kaç kere denedim ama bir türlü düzelmedi. Sorun olabileceğini düşündüğüm bir durum ise; hesabımın kısıtlamasını 2 gün önce 50 TL yükleyerek açtım ve 5 gün sonra pazar banı kalkacak. Başka hesaptan hediye gönderdiğimde sorun yaşamadım fakat bu hesap her defasında hatayla karşılaşmama sebep oluyor. Ticket gönderdim ama sizin de fikirlerinizi bekliyorum.

Çözüm
Sanmıyorum, kısıtlama ile ilgili bir hesap değildi bizimkisi. Genel bir sorun. VPN değiştirip deneyenler de oluyordu ama pek zannetmiyorum çalışacağını. En iyisi cevaplarını beklemek olacaktır. İyi geceler hocam.
Aynı sorun başıma gelmişti. Tam indirim dönemindeydi ve arkadaşımın hesaptan bana bir türlü hediye atamadık. Yollayan hesaptan Steam Destek'e yazmak en net çözüm. Steam hesabınızı güncelledik gibi bir cevap verecekler ve sorun çok büyük ihtimalle düzelecek. Steam Destek zaten iyi çalışıyor kısa sürede hallederler bu mevzuyu :)

Aynı sorun başıma gelmişti. Tam indirim dönemindeydi ve arkadaşımın hesaptan bana bir türlü hediye atamadık. Yollayan hesaptan Steam Destek'e yazmak en net çözüm. Steam hesabınızı güncelledik gibi bir cevap verecekler ve sorun çok büyük ihtimalle düzelecek. Steam Destek zaten iyi çalışıyor kısa sürede hallederler bu mevzuyu :)
Hesabımın kısıtlamasını yeni kaldırmam ile alakası var mıdır acaba? Yeni 5 dolar bandını kaldırdım 5 gün sonra pazar banı açılacak. Yanıt için teşekkür ederim. Yazdım bakalım cevap bekliyorum.

Sanmıyorum, kısıtlama ile ilgili bir hesap değildi bizimkisi. Genel bir sorun. VPN değiştirip deneyenler de oluyordu ama pek zannetmiyorum çalışacağını. En iyisi cevaplarını beklemek olacaktır. İyi geceler hocam.

Çözüm

VPN Google'dan mı yoksa uygulama ile mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı