Steam hediye sistemi

B.M.W

Hectopat
Arkadaşlar Steam'ın hediye gönderme sistemini biliyorsunuz. Konu ile alakalı Steam'a ait ilgili makaleyi okudum ve göremedim. Kendilerine yazdım da cevap bekliyorum. Bu esnada sizinde görüş, bilgi ve düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Şimdi şöyle ki hediye sistemini kullanarak hediye edilen bir oyun veya uygulama ile alakalı hediye edilen kişinin/hesabın 3.parti bir yazılım kullanılması sonucu bir yaptırıma maruz kalması durumunda söz konusu ürünü hediye eden hesaba bunun bir geri dönüşü oluyor mu? Yaptırım vb gibi?

Kalıcı Yasaklar ve Hediye Kısıtlamaları

VAC ve Oyun Yasaklarının etkin olduğu oyunlar, kendi hesabınız için veya hemen hediye edilmek için satın alınabilir. Ancak artık bu oyunlar, daha sonra takas edilmek üzere envanterinizde saklanamazlar. Eğer bir oyunu bir kullanıcıya hediye eder ve bu kullanıcı da VAC yasaklaması alırsa, bu oyunu tekrar bu kullanıcıya hediye edemeyeceksiniz.

Buna ek olarak, eğer bir hesap VAC yasağı veya kalıcı olarak Oyun Yasaklaması almış başka bir oyuncuya direkt olarak hediye gönderirse, hediye gönderen hesabın artık o oyunu hediye etmesine izin verilmeyecektir.

Daha fazla bilgi için; Permanent Bans and Gift Restrictions - Valve Anti-Cheat (VAC) System - Veri Tabanı - Steam Support

Yeni konular

Geri
Yukarı