Idle Daddy yüzünden Steam hesabım ban yer mi?

Idle Daddy'de bir şey olmaz fakat bazı oyunları karantinaya alman gerekebilir(CS:GO). Ayrıca Steam'den kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsin ama kalıcı olarak uzaklaştırılman için iyice suyunu çıkarman lazım. Kimse müşterisini kaybetmek istemez.

Idle Daddy'de bir şey olmaz fakat bazı oyunları karantinaya alman gerekebilir(CS:GO). Ayrıca Steam'den kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsin ama kalıcı olarak uzaklaştırılman için iyice suyunu çıkarman lazım. Kimse müşterisini kaybetmek istemez.

Sadece 230 saat oynanışım olan TF2'yi 1300 saat civarına yükseltmek istiyorum (kart düşürmeden).
Steam için büyük bir şey midir?

Steam hesapları dolandırıcılıktan vs ban yer. İddle programları hesabı banlatmaz ama bazı oyunlarda ban yeme şansınız var. Online oyunları karantinaya alın.

Bahsettiğin durumdan dolayı ban yemezsin fakat niye saatini artırmak istiyorsun. İnan kimse profiline girip "oha şu oynama saatine bak" demiyor.

Birisinin gelip ''oha 1300 saat oynamış'' demesini beklemiyorum. Hele TF2 gibi eskilerin efsanesi bir oyundan. Sadece istatistik konusunda biraz takıntılıyımda. 3-4 yıldır oynadığım için bu süreyi kısa buluyorum. Çünkü bahsettiğim 3-4 yıl içinde 2 hesabımın şifresini unuttum ve bu hesabı kurduğumda 1 saat oynama sürem vardı.

Belki oynamadıysan niye yükseltiyosun diyebilirsiniz. TF2 oynadığım ilk gerçek oyun olduğundan dolayı 1300 civarı oynayış saatim olduğu yazsın istiyorum. Yani asıl amaç ego kasmak değil oynama sürem ile ''bu oyunu çok seviyorum, bu oyun ilk benim için efsane'' diyebilmek.

Geri
Yukarı