Steam hesabı çalındı

Gerçekten bunu yediniz mi? Hani internetteki scamler sıralamasında kuş tuzağı ayarında olan bi şey bu.

Gerçekten bunu yediniz mi?

Usta cidden insana yediriyorlar. Öyle dememek gerek. Benim arkadaşımın ani tepki vermesi üzerine neredeyse hepimiz kullanıcıyı incelemeden linke giriş yapacaktık.
Yani 25K izleyicisi olan yorumların aktif olduğu bir kanalın bedava skin vermesi absürt bir şey gelmiyor insana. Güzel taktik, helal olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır demek istediğim, yayının kalitesinden falan da mı anlamadınız. Ben de birkaç kere Twitch’te denk geldim bu dolandırıcılara ama yayınladıkları görüntünün önceden kaydedilmiş olduğu o kadar belliydi ki direkt bildirdim kanalı. Dediğiniz gibi genellikle ünlü CS Profesyonel oyuncularını taklit ediyorlar ama yine de yemek biraz bana çok zormuş gibi geldi, çok heveslendiniz herhalde.

Ayınladıkları görüntünün önceden kaydedilmiş.

İşte olayda bu, bedava skini duyunca insanlar açıp görüntüyle değil direk linke tıklayıp skini alıp, tadını çıkarmak istiyor.
Ben ne videoya, ne kanala baktım. Anında linke taklayıp kasayı açmıştım. İnsan psikolojisi işte, bedavayı duyunca, kafalar duruyor.

Arkadaşlar hesabımı 3 saat 28dk sonrasında sağ sağlim aldım ilgi alakanız için teşekkürler.
Aynen öyle oldu ve yayın 12 satir açıkmış ve sürekli insanlar girip çıkıyor yayına kim bilir kaç kişi benim gibi düştü bu tuzağa belki aralarında hesap bilgilerini unutanlar bile olabilir tamamen kaptırmış olanlar olabilir.

Steam genellikle bu konularda elinizde hesabın size ait olduğuna dair bilgiler varsa yardımcı olur. Ayrıca böyle durumlarda kasanızı alıp polise gidip şikayet etmekte fayda var.

Aynı durumu ben de birkaç hafta önce csmoney de yaşadım içinde iki bıçak iki eldiven ve startrack silahlarım vardı baya tırstım yani

Hocam bende çekiliş yapıyorum zahmet olmazsa Steam kullanıcı adınız ile şifrenizi alabilir miyim? Bir de kontrol sağlamak için telefonunuza gelen kodu söylerseniz çok iyi olur.

Aynı olay bana da oldu simple kılığına girmiş kişi tarafından çalındı arkadaşlarımdan profilimi göndermelerini istedim gerekli açıklamayı yaptıktan 3 saat sonra geri aldım Twitch'e rapor ettim ama takmıyor Twitch

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…