Çözüldü Steam hesabı çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustzsche

Decapat
Daha fazla  
Mail adresime önce kurtarma mesajı atmışlar, ardından e-posta ve hesap şifresini değiştirmişler. Yetkililerle iletişime geçtim ancak bu nasıl olabiliyor, mail adresim de gitmiş olabilir mi?

Çözüm
Hocam Steam desteke yazmanız en saglıklısı baska türlü alamazsınız hesabı.
Steam desteke hesapta kullandıgınız kredi kartları numaralarını, kullanıcı adınızı, hesapta kullandıgınız ve hatırladıgınız tüm nick nameleri, erişebiliyorsanız satın alım faturalarınızı, hesapta Mobile guard varsa telefon numaranızı ekleyin. Rahatlıkla geri alırsınız.
Daha önce hiç yaşamadığım durum hocam bilgisayarda mı virüs bulaştı acaba MacBook kullanıyorum hesap genelde orada açık öyle kaçak sitelerden de bir şey indirmedim. Yoksa rutin bir olay mı acaba?

Hocam artık kolayca çalabılıyorlar hesabın şifresini ismini girince çat gidiyor maalesef bende düştüm bu tuzaga.

Daha önce hiç yaşamadığım durum hocam bilgisayarda mı virüs bulaştı acaba MacBook kullanıyorum hesap genelde orada açık öyle kaçak sitelerden de bir şey indirmedim. Yoksa rutin bir olay mı acaba?

Mailine, linke tıkla 999999 kasa kazan gibi bir şey gelince tıklayıp bilgilerini girdiysen olur.

Zaten büyük ihtimal mail adresin gittiği için kurtarma mesajını rahatlıkla görerek bu adımları uygulamışlardır.
Sahte bir Steam sitesi linki atıyolar genelde sen de gerçek link sanıp giriyorsun bilgilerini ondan sonra bilgilerin onların eline geçiyor gibi. Tabii başka yöntemleri de var.
Hesabı geri alma konusunda yukarıda da yazıldığı gibi sorun yaşıcağınızı sanmıyorum.
Mail adresinden en son erişilen yerlere bakıyorum farklı bir konum gözükmüyor.

Garip. O zaman dataları falan sızmıştır Steam'in ya da combolistten bulmuşlardır.
Ekran Resmi 2024-01-15 01.13.51.png
mail adresi gümlemiş hocam yeni fark ettim.

Geri
Yukarı