Steam Hesabı Çalındıktan Sonra Ne Yapılmalı?

Satın aldım evet.İninal kullanarak satın almıştım,ayrıca arkadaşımdan hediye gelen oyunu ekran görüntüsü almıştım.Nereden iletebilirim? Çok teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerin için.
Eğer elinde 1 tane bile satın alım makbuzu var ise, o hesabı çok kolay alabilirsin diye biliyorum. Steam Destek ile iletişime geçin. Ayrıca bu konuya bakmanı öneririm.

Hocam gördüğün gibi makbuz var.İletişime nereden geçeceğimi bilmiyorum amacım bu zaten.
Steam Destek bölümünde direk robot mesajları var.Nereden bir insanla iletişime geçebilirim?
1541281453700.png

Hocam gördüğün gibi makbuz var.İletişime nereden geçeceğimi bilmiyorum amacım bu zaten.
Steam Destek bölümünde direk robot mesajları var.Nereden bir insanla iletişime geçebilirim?
Eki Görüntüle 341563
Benim bildiğim Steam Destek, hesabın size ait olduğundan emin olmak için 1 satın alım ile ilgili bilgiler soracaktır ya da siz onlara kanıt atmalısınız diye biliyorum. Bu arada hiç e-posta olarak makbuzunuz yok mu Steam'den gelir normalde satın alımlarda size.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı