Valorant hesabı çalındıktan sonra Steam hesabının çalınması

doctorstrong

Femtopat
Daha fazla  
Valorant hesabım çalındıktan sonra bir sorun daha çıktı. Steam hesabımda biri var, o Steam hesabıma giren kişi arkadaşıma link atmış ve o linke arkadaşım tıklamış. Ve hesabı çalınmış, e-posta falan bile değiştiremiyorum. Her bilgiyi doğru girmeme rağmen bunun daha fazla olmasını istemiyorum. Ne yapmam gerek?

Ya epostanıza erişip hesaplarınıza giriyorlar. Ya da siz yanlışlıkla bir linke tıkladınız oradan hesaplarınızı çaldılar. Konuya gelirsek Steam desteğe yazın aynı şekilde Steam hesabımda çalınmıştı. Bazı bilgileri istiyorlar. Mesela önceden satın aldığınız bir oyunun dekontunu fotoğraf olarak atıyorsunuz. Epostanızdan bulabilirsiniz.

Ya epostanıza erişip hesaplarınıza giriyorlar. Ya da siz yanlışlıkla bir linke tıkladınız oradan hesaplarınızı çaldılar. Konuya gelirsek Steam desteğe yazın aynı şekilde Steam hesabımda çalınmıştı. Bazı bilgileri istiyorlar. Mesela önceden satın aldığınız bir oyunun dekontunu fotoğraf olarak atıyorsunuz. Epostanızdan bulabilirsiniz.
hiç bir linke tıklamadım adam e postamı alıp girmiş ve şifreyi sanırım değiştirmiş

Desteğe yazmanız gerek yardımcı olacaklardır.

Tamamdır

Şimdi baktım ki adam yetmezmiş gibi Social Club hesabımada girmiş e postayı değiştirmiş

Son düzenleme:

Geri
Yukarı