Steam hesabı çalınma sorunu

ShiroiS

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler öncelikle saat 18:00 sularında Steam hesabımdan çıkış yapıldı ve tekrar girmem istendi ve bende tekrar giriş yapmak için şifremi yazdığımda şifre geçersizdir yazdı. Daha sonra anladım ki hesabım çalınmış.
Şifreyi sıfırla yaptığımda mail'in değiştiğini görüyorum. Ticket attım ama dönen olmadı. Şimdi de tekrar ticket oluşurmak için mail'imi yazıyorum ama mail'ime kod gelmiyor. Ne yapmam lazım acil söyleyebilir misiz ?

Son düzenleme:
Çok pardon steam pc uygulamasında denerken bi anda o hesabı gördüm ve oldu sandım 3 saattir bununla uğraşıyorum ve daha çözemedim ve aldığım yanıt yok hala ve
upload_2017-5-18_21-48-24.png
ve
upload_2017-5-18_21-49-40.png

böyle uyarılar alıyorum ne yapmam lazım yardım eder misiniz üst tarafı düzenliycem.

Steam Guard kullanmamanın zararı.
Steam destek ile görüş, daha önce satın alma işlemi gerçekleştirip ve satın alma faturasını elinde tutuyor isen... Hesabını hemen geri alabilirsin. E-posta adresinde faturayı bulabilirsin, eğer silmemiş isen.

Kardeşim bir hata yaptım telefonu olmayan arkadaşıma kendi numaramı verdim ve telefon numaram üzerine vac ban yedirmiş temmuzda açılacak ama bir faydası olmaz bana şuan ve diğer meselede kart bilgilerini biliyorum ama hepsini doğru hatırlamıyorum.

Bu yeterli olur mu ?

Dosya Ekleri

• upload_2017-5-18_22-2-12.png
    upload_2017-5-18_22-2-12.png
    101 KB · Görüntüleme: 241
Kardeşim bir hata yaptım telefonu olmayan arkadaşıma kendi numaramı verdim ve telefon numaram üzerine vac ban yedirmiş temmuzda açılacak ama bir faydası olmaz bana şuan ve diğer meselede kart bilgilerini biliyorum ama hepsini doğru hatırlamıyorum.

Bu yeterli olur mu ?

Evet, 2 hafta içinde yanıt alırsın.

Peki teşekkürler ama 2 haftada geri yanıt alamaz isem eğer steam Türkiye gibi bir desteği mevcut mu ? Değilse de neden Türkiye de bir ofis açmayı planlanmıyor sizce ?

Birde steam profilini araştırınca hala duruyor ama ID yi aratınca böyle bi hesap bulunamıyor diyor Steam ID Finder.

Peki teşekkürler ama 2 haftada geri yanıt alamaz isem eğer steam Türkiye gibi bir desteği mevcut mu ? Değilse de neden Türkiye de bir ofis açmayı planlanmıyor sizce ?

Türkçe dil kabul etmiyorlar. O kadarını bilemiyorum. İsteseler olur her halde.

Birde steam profilini araştırınca hala duruyor ama ID yi aratınca böyle bi hesap bulunamıyor diyor Steam ID Finder.

Steam giriş adı değiştirilemez. Elinde fatura olduğu için şanslısın. Bekleyeceksin biraz, hesabını geri alırsın. Hırsızlık yapan şahıs, istediği kadar hesap bilgilerini değiştirsin.

Birde Steam Guard olmadığı için 30 gün başka tarafa item yollayamaz içerisinde 18 tllik cs go itemi var yinede bir şey olur mu steam pazarı da kullanılmıyor ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı