Steam hesabı çalınması

J4RDEL

Hectopat
Nasıl oldu, ben de anlamadım. Bir link geldi oraya tıkladım Steam ile giriş yaptım ve hesabım çalındı. Üstelik Steam Guard da olmasına rağmen hiçbir şekilde hesabımı kurtaramıyorum. Elimde bir sürü belge var satın alma işlemlerim, kayıtlı kredi kartı bilgilerim vs. Şu anda Steam Guard'a girdiğimde kod gözüküyor anlık kodlar gözüküyor fakat oturum kapanmış.

Nasıl oldu, ben de anlamadım. Bir link geldi oraya tıkladım Steam ile giriş yaptım ve hesabım çalındı. Üstelik Steam Guard da olmasına rağmen hiçbir şekilde hesabımı kurtaramıyorum. Elimde bir sürü belge var satın alma işlemlerim, kayıtlı kredi kartı bilgilerim vs. şu anda Steam Guard'a girdiğimde kod gözüküyor anlık kodlar gözüküyor fakat oturum kapanmış.

Steam destek ile iletişime geç, sana yardım ederler.

Nasıl oldu, ben de anlamadım. Bir link geldi oraya tıkladım Steam ile giriş yaptım ve hesabım çalındı. Üstelik Steam Guard da olmasına rağmen hiçbir şekilde hesabımı kurtaramıyorum. Elimde bir sürü belge var satın alma işlemlerim, kayıtlı kredi kartı bilgilerim vs. şu anda Steam Guard'a girdiğimde kod gözüküyor anlık kodlar gözüküyor fakat oturum kapanmış.

Demek her linke hesabımızı girmiycekmişiz.

Bahsettiğiniz deliller elinizde varsa garanti alırsınız hesabı, endişelenmeyin. Steam Destek ile iletişime geçin.

Gerekli bazı kredi kartı bilgilerini verdikten sonra kolayca alabilirsiniz. Dalga geçen arkadaşı merak ediyorum hayatında hiç hata yapmadı mı? İnsanlık hali olur. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı