Steam hesap çalınması

HTNami001

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Dün akşam saatlerinde benim Google, Steam ve Epic Games hesaplarım çalınmış. Başka çalınan hesabım var mı bilmiyorum. Google ve Epic Games'i hallettim fakat Steam hesabıma bir türlü erişemiyorum. Çalan kişi e-posta adresimi ve şifremi değiştirmiş galiba. Çünkü giriş yaparken şifre hatalı diyor ve hesabı kurtarmak için e-postamı girdiğimde eski bir hesabımı buluyor. Steam ile iletişime geçmeyi deneyecektim fakat bir türlü onlara nasıl mail atabileceğimi bulamadım. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Steam destek kısmındaki yani bu ekrandaki çoğu seçeneği denedim fakat onlara nasıl ulaşabileceğimi bulamadım. Kimliğimi falan nereden gönderebileceğimi bulamıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-08-08_114132.png
    resim_2021-08-08_114132.png
    281,7 KB · Görüntüleme: 48
Steam desteği ara her türlü alırsın hesabı.
Yani telefon numaralarını varsa ara çoğu markadan böyle alınıyor.

Bir dakika buldum galiba.
Steam destek ekibi cevap gönderdi. Söylediğiniz gibi hesabın benim olduğunu kanıtlamamı istiyorlar. Yalnız burada da bir kaç sorun yaşıyorum. Hesabımda kayıtlı kredi kartı yok zaten benim kredi kartım da yok. Daha önce 2 kere para yatırdım 2 sinde de steam cüzdan kodu kullandım fakat onların faturaları da şuan ulaşabileceğim bir yerde değil. Hesabın benim olduğunu doğrulamanın başka yöntemi var mı acaba?

Son düzenleme:
Bir dakika buldum galiba.
Steam destek ekibi cevap gönderdi. Söylediğiniz gibi hesabın benim olduğunu kanıtlamamı istiyorlar. Yalnız burada da birkaç sorun yaşıyorum. Hesabımda kayıtlı kredi kartı yok zaten benim kredi kartım da yok. Daha önce 2 kere para yatırdım 2'sinde de Steam cüzdan kodu kullandım fakat onların faturaları da şu an ulaşabileceğim bir yerde değil. Hesabın benim olduğunu doğrulamanın başka yöntemi var mı acaba?

Kimlik.

Geri
Yukarı