Steam hesabı çalınmış olabilir mi?

1653153398904.png

Ben ise aydında oturuyorum Mersin dediği aydın herhalde.

Aynılarını bende yaşadım, Steam ile ilgili bir sorun. Kullanıcı adınızdaki rakamlar Steam ID'niz. Bende 1 gün sonra düzelmişti.
1 gün içinde düzelmez ise desteğe yazın.

Evet Steam IDım dediğiniz gibi.
IP adresi her zaman nokta atışı doğru olmuyor, Türkiye hariç ülke olsaydı şüpheli olurdu.

Hiçbir yere girmediydim zaten ama sadece benim hesapta sıkıntı var arkadaşlarımınkini görebiliyorum kendi hesabımı göremiyorum sadece.
Ben tıklamıştım ve hesabım çalınmıştı nickim aynı seninki gibi olmuştu ama destek üzerinden geri aldım hesabın ilk Gmail'i sizdeyse sizde rahatça alabilirsiniz tabii çalındıysa.

Şifre vs değişmiş miydi benim hiçbir şeyim değişmemiş hesap duruyordu sadece girerken sıkıntı yaşadım.

Evet Steam ıdım dediğiniz gibi.

Hiçbir yere girmediydim zaten ama sadece benim hesapta sıkıntı var arkadaşlarımınkini görebiliyorum kendi hesabımı göremiyorum sadece.

Şifre vs değişmiş miydi benim hiçbir şeyim değişmemiş hesap duruyordu sadece girerken sıkıntı yaşadım.

Hocam yarın düzelmez ise sorun vardır. Dediğim gibi bende yaşamıştım 1 gün sonra düzelmişti.

Konya'dan giriş yapılmış hocam, siz miydiniz?🤨

Hayır ama belki Steam serverı orası seçmiştir diye şüphelenmemiştim.
Hocam yarın düzelmez ise sorun vardır. Dediğim gibi bende yaşamıştım 1 gün sonra düzelmişti.

Yarın da düzelmezse hesabım çalınmaya çalışılmış mı demek oluyor bu.
Konya benden kaynaklı mobil internetime bağlanarak giriş yapmayı denemiştim belki TurkNet'te sorun vardır diye.

Hayır ama belki Steam serverı orası seçmiştir diye şüphelenmemiştim.

Yarın da düzelmezse hesabım çalınmaya çalışılmış mı demek oluyor bu.
Konya benden kaynaklı mobil internetime bağlanarak giriş yapmayı denemiştim belki TurkNet'te sorun vardır diye.

Hayir hocam calinsaydi boyle olmazdi.

Geri
Yukarı