Steam hesabı Çince oldu

Mor Koşucu

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kullanıcı adım ve Steam maillerim Çince oldu. Köşede adım Çince gözüküyor. Dil ayarlarını yapsam da aynı. Nasıl düzeltebilirim?

Kullanıcı adım ve Steam maillerim Çince oldu. Köşede adım Çince gözüküyor. Dil ayarlarını yapsam da aynı. Nasıl düzeltebilirim?
Steam hesabınız çalınmış olabilir mi? Steam hesabınıza erişiminiz var mı? Eğer erişiminiz yok ise Desteğe yazmak dışında farklı bir çözüm yok.

İlk önce Steam internet tarayıcı ön belleği ve çerezlerini temizleyin.
Sonrasında indirme ön belleğini temizleyin. İndirme ön belleğini temizledikten sonra Steam tekrar giriş yapmanız gerekiyor.
Bu arada ben Steam mağazasında gezemiyorum. Baya yavaşladı. Belki aşırı yüklenmeden buga girmiş olabilir.
Bir arkadaş bu şekilde çözmüş.

Hesap detayları dışında herhangi birisine girmeye çalışınca giriş ekranı geliyor ve giriş yapamıyorum, hep aynı ekranda ve hata yazısı yok.

Hesap detayları dışında herhangi birisine girmeye çalışınca giriş ekranı geliyor ve giriş yapamıyorum, hep aynı ekranda ve hata yazısı yok.
Steam Guard'a erişiminiz var mı? Eğer var ise Steam şifrenizi değiştirin epostanızın şifresini değiştirin veya farklı bir eposta kullanın bilgisayarınıza herhangi bir trojan,keylogger tarzı bir virüs bulaşmış olabilir bilgisayarınızı taratın steam'i sil yükle yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı