Steam hesabı mı çalındı?

Daha fazla  
Saat 21.30 da tüm Steam arkadaşlarıma bu mesaj gitti hesabımda 3.50 dolar vardı hala duruyor. Hesabıma da giriş yapabiliyorum. Steam Guard'ım var telefon numaran e-posta numaram kayıtlı eğer birisi hesabıma girerse önce telefondaki Steam guard'daki kodu oraya girmesi lazım. Bunu yapamayacağını sanıyorum.

2 gün önce aynı bildirim 50 dolar Steam hediye ister misin diye gelmişti linke hiçbir şekilde tıklamadım, bu sorun neden olmuş olabilir? Kısaca aynı anda tüm arkadaşlarıma 25 dolarlık Steam hediye kodu linki gitti ve bunu ben yapmadım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Saat 21.30 da tüm Steam arkadaşlarıma bu mesaj gitti hesabımda 3.50 dolar vardı hala duruyor. Hesabıma da giriş yapabiliyorum. Steam Guard'ım var telefon numaran e-posta numaram kayıtlı eğer birisi hesabıma girerse önce telefondaki Steam Guard'daki kodu oraya girmesi lazım. Bunu yapamayacağını sanıyorum.

2 gün önce aynı bildirim 50 dolar Steam hediye ister misin diye gelmişti linke hiçbir şekilde tıklamadım, bu sorun neden olmuş olabilir? Kısaca aynı anda tüm arkadaşlarıma 25 dolarlık Steam hediye kodu linki gitti ve bunu ben yapmadım.

Buraya girin API varsa kaldırın.

Hocam Rusya'dan Valve'yi sınıyorlar resmen. Linke tıklamayın bilgilerinizi ifşa etmeyin ve çevrenizi bilgilendirin. Eğer aktif oynuyorsanız son 1-2 aydır oyunlara DDoS saldırısı da yapılıyor.

Hocam Rusya'dan Valve'yi sınıyorlar resmen. Linke tıklamayın bilgilerinizi ifşa etmeyin ve çevrenizi bilgilendirin. Eğer aktif oynuyorsanız son 1-2 aydır oyunlara DDoS saldırısı da yapılıyor.
Adam linke tıklamamış ama şimdi kendi hesabından da gönderilmiş bu nasıl oluyor?

Geri
Yukarı