Steam Hesabı Silinince Uplay Oyunları Etkilenir mi?

Furkan123534251

Kilopat
Daha fazla  
1 ay önce benim Uplay hesabım hacklendi ben de sildirdim. Sonra tabi pişman oldum ve aradan biraz zaman geçince farklı bir Steam hesabından Rainbow aldım şimdi bu Rainbow'u Uplay'de aktifleştirip sonra Steam hesabını sildirip (Rainbow'u aldığım farklı bir hesap) orijinal hesabımdan oynamayı planlıyorum. Steam silinince Uplay'de aktifleştirdiklerim de silinir mi?

Niye siliyorsunuz hocam derdiniz ney? Sorunuza gelecek olursak oyun Uplay hesabına ekleneceği için Steam hesabını silseniz bile gideceğini sanmam. Steam'dan çıkış yapıp sadece Uplay'den girmeyi deneyin. Çalışırsa büyük ihtimal Steam'ı silseniz bile gitmez.

Steam'den aldığın Ubisoft oyunlarında Steam de açık olması gerekiyor doğrulama için. Her ne kadar Uplay'in oyunu olsa da. GTA V'i de aynı şekilde Steam'den alıp oynamak istediğinde Steam'i kapatırsan oynayamazsın. Sildirme hiç hesabını.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı