Uplay hesabı satılırsa Steam oyunlarına girilebilir mi?

Tadashi00

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba;
Benim Steam hesabımda Assasin's Creed Origins var.
Oradan oyuna girdiğimde Uplay hesabıma da bağlanıyor doğal olarak.
Sorum şu Uplay hesabımı satarsam tekrardan oyuna girebilir miyim veya bir kere mi oyunu etkinleştiriyorum?
Sattığımda mahcup olmamak için başka oyunları da Uplay üzerinden aldım bazılarını Steam'dan etkinleştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslolan Steam'dir. Uplay hesabını satarsan, yeni Uplay hesabına Steam hesabını bağlayıp Assasin's Creed Origins ve diğer oyunlarını oynayabilirsin. Oyunlarının Steam hesabında olması önemli.

Anladım peki uplay de assassins creed odyssey oyunumu Steam a aktarma yapamam değil mi başarılar için soruyorum.
Aslolan Steam'dir. Uplay hesabını satarsan, yeni Uplay hesabına Steam hesabını bağlayıp Assasin's Creed Origins ve diğer oyunlarını oynayabilirsin. Oyunlarının Steam hesabında olması önemli.

BLA-L09 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

@reptile Emin misiniz? Arkadaşım vakti zamanın da hesap satışı sonrasında Rainbow Six Siege'i yeni Uplay hesabına bağlayıp devam etmişti.

@Lrne

Eminim.

Bir yanlışınız var büyük ihtimal, çünkü oyun anahtarları tek seferlik geçerli oluyor.
Uzun zaman önceydi, ben daha önce hesap değişimi yapmadığımdan emin değilim. Eminseniz yanlış hatırlıyor olabilirim. Ama yeni bir Uplay hesabına Steam hesabını bağlıyorsun. Steam'den satın aldığın sürece yeni hesapta oynanabilmesi lazım mantık olarak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı