Çözüldü Steam hesabı silinirse e-posta serbest kalır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Benim Steam üzerindeki ana hesabım yan Gmail'ime bağlı Steam yan hesabım ana Gmail'ime bağlı ne yapmam lazım? Yan hesabı aylardır kullanmıyorum o yüzden ana hesabımı ana Gmail'ime geçirmek ve yan Steam hesabımı silmek istiyorum, yan Steam hesabım gitsin ve yan Gmail'im yeniden Steam hesabı açabilmek için serbest kalsın yani, nasıl yaparım?

Çözüm
Bir epostayı birden fazla steam hesabında kullanabiliyorsunuz. Örneğin [email protected] adındaki mail ile CidQu1 adında bir hesap açarsam aynı eposta ile CidQu2 adında bir hesap açabilirsin. Eski Steam hesabını silmene gerek yok, ayriyetten bu iki hesap birbiri ile bağlantılı olmayacaktır. Yani birini ele geçiren hırsız, ikinci hesaba erişemez hatta varlığından haberi olmaz.
Yan hesabında bağlı olan Gmail ile yeni hesap açamıyor musun? Benim tek Gmail hesabım var ve o Gmail'e 3 tane hesap bağlı herhngi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Bir epostayı birden fazla steam hesabında kullanabiliyorsunuz. Örneğin [email protected] adındaki mail ile CidQu1 adında bir hesap açarsam aynı eposta ile CidQu2 adında bir hesap açabilirsin. Eski Steam hesabını silmene gerek yok, ayriyetten bu iki hesap birbiri ile bağlantılı olmayacaktır. Yani birini ele geçiren hırsız, ikinci hesaba erişemez hatta varlığından haberi olmaz.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı