Steam Steam hesabım çalındı nasıl geri alırım?

aliak

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
Hesabım çalındı. Hesabın eski e-posta mesajları falan var, kilitlendi hesap ama alamadım hesabı. Sadece kilitlendi, geri alamıyorum her şey değiştirilmiş. E-posta, telefon hepsi çok fazla denedim almayı. Steam hata verdi ''Çok fazla denediniz'' diye bana yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek ile iletişime geçebilirsiniz mesela?

Hesap çalınmaz, çaldırılır. Ne yaptınız ki hesap gitti?

Yapacağınız tek şey Steam destek ile iletişime geçmek. Sizden aldığınız oyuna dair bir fatura isteyebilir, e-posta ile alakalı sorular sorabilir. Merak etmeyin maksimum 2-3 gün içerisinde hesabınızı geri alırsınız.

Tek çare Steam destek, nasıl çaldırdınız hocam?

Hesabım çalındı. Hesabın eski e-posta mesajları falan var, kilitlendi hesap ama alamadım hesabı. Sadece kilitlendi, geri alamıyorum her şey değiştirilmiş. E-posta, telefon hepsi çok fazla denedim almayı. Steam hata verdi "çok fazla denediniz" diye bana yardım edin.

Hocam eski şifrenizi eski mailinizi kullandığınız kredi kartını destek yoluyla Steam'e gonderirseniz birkaç gün içinde size geri gelecektir zaten eğer içinde eşyalarınız varsa şifre sıfırlandıktan sonra 1 haftalık eşya satma, takas, alma gibi şeyler kapanıyor endişelenmeye çok gerek yok bunları yapmadan önce lütfen bilgisayarı temiz bir şekilde formatlayın ya da Kaspersky ile taratın.

Başka bir hesaptan Steam desteğe yazın durumu belirtin. Steam Guard'daki tek kullanımlık telefon kodunu yaz. O yoksa Steam'de kullandığın bir kartın bilgilerini yaz.

Hesabım çalındı. Hesabın eski e-posta mesajları falan var, kilitlendi hesap ama alamadım hesabı. Sadece kilitlendi, geri alamıyorum her şey değiştirilmiş. E-posta, telefon hepsi çok fazla denedim almayı. Steam hata verdi "çok fazla denediniz" diye bana yardım edin.

Hocam bazı çakma Steam siteleri var hiç Google'dan Steam'e girdiniz mi?

Geri
Yukarı