Steam hesabım çalındı

Hocam, hesabınızın değişmeden önceki mailine "Bilgileriniz değişti" diye bir bildirim gelir. Öyle bir bildirim yok mu ?
bu mail bana ait değil değiştirilmiş ama dediğini şeyi arıyorum şu an
Hesabınızın adı ve mail adresi değiştiği için öyle oluyor sanırım. Orada hatırladığınız en son şifre veya posta adresi gibi seçenekler varsa oradan deneyebilirsiniz. Steam'deki arkadaşlarınızı çıkarmadıysa (ki çıkarmıştır) arkadaşlarınıza hesabın adını sorabilirsiniz.
steam şu anda bugda kaldı oyunlara giremiyorum ve hesabımı düzenleyemiyorum ama arkada kütüphane vb şeyleri görebiliyorum
şimdi fark ettim s****@8***.f** diyor ne olabilir bu?

Dosya Ekleri

• sss.png
    sss.png
    96,6 KB · Görüntüleme: 88
  • bçöe.png
    bçöe.png
    1 MB · Görüntüleme: 98
  • böle.png
    böle.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:

steam şu anda bugda kaldı oyunlara giremiyorum ve hesabımı düzenleyemiyorum ama arkada kütüphane vb şeyleri görebiliyorum
şimdi fark ettim s****@8***.f** diyor ne olabilir bu?
Hesabı çalan adam E-Postayı değiştirdi ya, o E-Posta. Sansürlü tabii, kendi E-Postan olsa da sansürlü yazar.

Yenisini aç oyunlar gitmiyor.

şimdi fark ettim s****@8***.f** diyor ne olabilir
Bu mail bana ait değil değiştirilmiş ama dediğini şeyi arıyorum şu an.

Steam şu anda bugda kaldı oyunlara giremiyorum ve hesabımı düzenleyemiyorum ama arkada kütüphane vb şeyleri görebiliyorum.
Şimdi fark ettim s****@8***.f** diyor ne olabilir bu?

O e-posta ya da şifre bence onu değiştirebiliyorsan değiştir.

Steam hesabım çalındı ve her şeyimi kaybettim. GGDROP ve keydrop üzerinden kasa açıyorum bunlarla ilgisi olduğunu düşünmüyorum çünkü çok fazla kullanıcıya sahipler ve neredeyse hiç şikayet yok. Hesabım çalınmadan 5 dakika önce Steam atölyesinden CS:GO haritası indirdim aim geliştirmek içi. N bunula bir ilgisi olabilir mi? Ve mail ve telefon numarası değişti.
Son zamanlarda bu tarz steam ve epic games hesaplarını çalan bir trojan virüsü ile ilgili bir haber okumuştum. Onunla alakalı olabilir fakat ayrıntılarını bilmiyorum maalesef.

Son zamanlarda bu tarz steam ve epic games hesaplarını çalan bir trojan virüsü ile ilgili bir haber okumuştum. Onunla alakalı olabilir fakat ayrıntılarını bilmiyorum maalesef.
Bilgisayarımı sıfırlamıştım virüs olduğunu düşünmüyorum büyük ihtimalle 3. part siteler

Geri
Yukarı