Steam hesabım çalındı

Desteğe yazdım. Steam'de çok alışveriş yapmam ama 2020 de yaptığım bir alışverişi buldum mesajlardan ve kullandığım kartın son 4 hanesini yazdım. R ile başlayan kurtarma kodunu da yazdım sizce hesap geri verilir mi?

Girdiğin siteye kullanıcı adı şifre vermişsin orayı anlarım da e-posta ile telefon numarasını nasıl değiştiriyorlar bir de guard kullanırken?

Ya şimdi ben normal Steam sayfası sanıp guard kodunu falan yazdım sonra telefona guard koduna benzeyen kod daha geldi. Mesaj İngilizce geldiği için çok okumadım. Sonradan mesaja tekrar bakınca hesap kimliği değişikliği için vermiş kodu. Benim dikkatsizliğime gitti.

Girdiğin siteye kullanıcı adı şifre vermişsin orayı anlarım da e-posta ile telefon numarasını nasıl değiştiriyorlar bir de guard kullanırken?

Ya şimdi ben normal Steam sayfası sanıp guard kodunu falan yazdım sonra telefona guard koduna benzeyen kod daha geldi. Mesaj İngilizce geldiği için çok okumadım. Sonradan mesaja tekrar bakınca hesap kimliği değişikliği için vermiş kodu. Benim dikkatsizliğime gitti.

Adamlar dolandırıcılıkta çığır açtı resmen.

Geçmiş olsun ne diyelim bende sadece siteye girdim ve kuşkulandım neden böyle bir şey var diye sonrasında baktığımda kanala yorum yazabilmen için 10 yıl abone olmam lazım Allah'tan şifreyi girmedim.

Adamlar dolandırıcılıkta çığır açtı resmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben bu canlı yayında gördüm siteyi. cs2open.com yazdım Google URL çubuğuna beni sahte hesaba atmış Google. İlginç geldi.

Hesabı aldım arkadaşlar yardımlarınız için minnettarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı