Çözüldü Steam hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tecnoemo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam hesabım sabah saatlerinde bir siteden kaynaklı Rus birisi çaldı galiba. Desteğe talep oluşturdum hâlâ güzel bir yanıt bekliyorum fakat Steam hesabınız kilitlendi diye bir yazı gördüm.
Kart bilgimi falan girmedim oyunlarım ücretsiz.
Steam hesabımı nasıl kurtarabilirim? Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    72,1 KB · Görüntüleme: 568
Çözüm
Hesap kitlenmiş zaten. Yani şu an güvende demek. Sadece siz erişemiyorsunuz. Destek yanıt verdiginde kurucu mail eğer sende ise hemen geri alabilirsin. İçin rahat olsun.
Hesap kitlenmiş zaten. Yani şu an güvende demek. Sadece siz erişemiyorsunuz. Destek yanıt verdiginde kurucu mail eğer sende ise hemen geri alabilirsin. İçin rahat olsun.
Gerçekten mi oh rahatladım.

Evet saat 6'da yolladılar bilgileri hesabımı kurtardım oh be.

Aynısı benim başımada geldi envanterdeki butun itemleri satmis 62 tlyi alip kacmis oda 180 ruble ediyor burda bir paket sigara parasi 😂 steam guard etkinleştir telefona indir sonra hiçbir şey olmaz deneme mailleri bile gelmez kardeşim ha bu arada fake sitelere .pl .fl gibi .gg .nm böyle abuk subuk site domainli siteleri girme sakın uzakdur onlar oradan senin verilerine erişebiliyorlar

Geri
Yukarı