Çözüldü Steam hesabım çalındıktan sonra VAC yemiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xFarukZ

Centipat
Benim Steam hesabım çalındı, çalan kişiler hile kullanmışlar. Hesabım da VAC ban yemiş, bunu Steam Destek'e belirttim ama biz sorumlu değiliz diyorlar. Böyle saçmalık olmaz, para kazanmak için her yolu deniyorlar. Ben hayatımda Steam üzerinde hiç hile kullanmadım, kullanmam. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam Destek'e belirttim ama biz sorumlu değiliz diyorlar. Böyle saçmalık olmaz, para kazanmak için her yolu deniyorlar.

Böyle saçma bir yorum daha hayatımda ömrümde görmedim. Hesaplardan kullanıcıların kendileri sorumludur. Hesabını çaldırıp ban yemişsin buna Steam bir şey yapamaz. Senin dediğin mantıkla gidersek her ban yiyen hesabım çalınmıştı deyip kurtulsun.
Hesap sorumluluğunuz size ait olduğu için olacak bütün herşeyden siz sorumlusunuz. VAC yediyseniz siz sorumlusunuz. Destek ekibi herhangi bir işlem yapamaz. Yapmaya yetkisi yoktur.

Steam Destek'e belirttim ama biz sorumlu değiliz diyorlar. Böyle saçmalık olmaz, para kazanmak için her yolu deniyorlar.

Böyle saçma bir yorum daha hayatımda ömrümde görmedim. Hesaplardan kullanıcıların kendileri sorumludur. Hesabını çaldırıp ban yemişsin buna Steam bir şey yapamaz. Senin dediğin mantıkla gidersek her ban yiyen hesabım çalınmıştı deyip kurtulsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hesabı nasıl çaldırdın ? Steam guardı falan düşününce steam banka hesapları gibi güvenli 😄
Steamın bu konuda para kazanmaya yönelik davranışları da yok değil. Guard kullanmama rağmen hesaba uzun süre girmeyince pazarı kullandırtmıyor, 5 dolarlık alışveriş şartı koyuyor

Hesap güvenliğinden kullanıcı sorumludur. Hesabınızı çaldırdıysanız ve hile kullanıldıysa bu maalesef Steam'i değil, sizi ilgilendiriyor.

O yüzden Steam için bu bir bahane sayılmıyor.

Ben ortada sacmalik gibi bir durum göremiyorum. Steam'e üye olurken (cogumuz okumasak da) kabul ettigimiz bir sözlesme mevcut. Bu sözlesmeye göre de hesap güvenliginden kullanici olarak sen sorumlusun. Hesabin sistemde olan bir acik yüzünden ele gecirilmedigi sürece bu durum böyledir.

Valve hesabinin calinmamasi icin gereken tüm arac ve gerecleri kullanimina sunmus. Ben 12 senedir hesabimi bir kere bile caldirmadim. Kaldi ki önceden Steam Guard falan yoktu.

Benim Steam hesabım çalındı, çalan kişiler hile kullanmışlar. Hesabım da VAC ban yemiş, bunu Steam Destek'e belirttim ama biz sorumlu değiliz diyorlar. Böyle saçmalık olmaz, para kazanmak için her yolu deniyorlar. Ben hayatımda Steam üzerinde hiç hile kullanmadım, kullanmam. Önerilerinizi bekliyorum.
Daha demin arkadaşım bir linke dalgınlığı yüzünden basıp hesabını çaldırdı, az önce steamdb'ye baktığımda community ban yediğini gördüm, sen hesabını geri alabildin mi? Geri aldıysan Community ban kalktı mı? Community banın ne etkisi oldu?

Dosya Ekleri

• 1685362920826.png
    1685362920826.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 36

Geri
Yukarı