Steam hesabım garip bir şekilde hacklendi

Hocam değersiz kartı yüksek meblağ ile alıp ne yapıyorlar?

Sizden bir şey çıkıyor mu? Kartınız eksiliyor ve fazla para geliyor anladığım kadarıyla.

Ben de anlamadım onu 10 kuruş etmeyen kartı 50 TL'ye aldılar galba bot var zaten çok geç fark ettim bu olayı 11.30 da 1 dakika içinde 100 tane eşyamı gitti envanterini ne kod geldi telefonuma ne onay geldi normalde Steam pazardan satış yaparken onay istiyor bana onay falan hiç gelmedi tuhaf bir dolandırıcılık yöntemi.
Bana 0.46 kuruş bıraktılar v

Hocam değersiz kartı yüksek meblağ ile alıp ne yapıyorlar?

Sizden bir şey çıkıyor mu? Kartınız eksiliyor ve fazla para geliyor anladığım kadarıyla.

Dolandırılmıyorsunuz değil mi? Para geliyor yani hesabınıza.

Yok maalesef geri gelmiyor
Olay şöyle oluyor hesabıma bir şekilde eriştiler virüs veya farklı şekillerde eşyalarımı pazarda sattılar kendi bot hesaplarına aktardılar tam olarak ben de nasıl yaptıklarını bilemiyorum Steam destek zaten yardımcı olmuyor birkaç saniye içinde 100 tane eşyayı satmak imkansız bunu botlarla yaptıkları belli normalde telefona onaylama gelmesi gerekiyor fakat ne onaylama geldi ne de mesaj geldi.

Korsan oyun indirmem sadece orjinal oyunların Türkçe yamasını kurduğum oldu onun haricinde siz Lumion AutoCAD gibi mimarlık programlarını ben ise EDIUS ve Adobe programlarından birkaçını Crackli indirmiştim. Artık oyun yamasından mı yoksa edit programlarından mı bilemiyorum ki Google eklentilerinden bile olabilir.

Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin, skinleri takas ile göndermek istediklerinde guard onayı şart onsuz yapamazlar ama belli bir fiyatın altında satış yapabilirler. Ben bazen oyundan düşen 1 2 liralık kasayı direkt satışa koyuyorum ve onay istemeden listeleniyor ama belli bir fiyatın üzerindeyse onay gerektiriyor. Sizin eşyaları değerinden çok daha ucuza satmalarını bence bu açıklıyor.
Benim 60 90 TL lik itemlarda onaylama gelmedi.

Hdd varsa cmd açılma olayı normal sanırım benim hdd var win 10 da iken açılıyordu cmd sonra hemen kapanıyordu(win 8 e geçtim şuan hala bazen oluyor pcde crack oyun falan yok)

@Umut Mermer @ılyas D @MoritoNN @emretaspnr @cls63 v8 şu hesabı çalınanlar crackli oyun (Assassin's Creed Odyssey ya da God of War) yükledimi, ya da benim gibi Lumion AutoCAD (kendi AutoCAD'imi verdiğim arkadaşımında hesabı çalındıydı düşününce), en azından ortak bir şeylerimiz olsunda haaa bundanmış diyelim böyle çok salak hissettiriyor.

İndirdiniz mi demişsiniz pardon. %100 güvenli siteler haricinde kolay kolay dosya indirmem. Oyun zaten indirmem. Steam hesabımda 252 tane, Epic'te bir dünya ve Amazon'da yine bir sürü, alınmış ve çoğu oynanmamış oyun var ve benim vaktim pek oyun oynamaya elverişli değil. Yani hayır bahsettiğim Steam ınventer helper harici Steam ile giriş yapılabilen bir siteye dahi girmedim korsan yazılımda indirmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı