Bilgisayarım hacklendi

9:47 dakika da açıklıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda küfür edenlerin bilgisayarına sızıp onları trolleyen bir abimiz var da.

Anladım. Oyunlarda genelde küfür etmem ama bazen küfür yerim. :D
(Az önce Valorant'a ilk defa girdim ilk oyunda 50FPS ile 1 Bela atmama rağmen kötü oynadığımı söylediler :D)

Umrumda mı? Değil.

Darkcomet remover indirip scan yaptım temiz çıktı. Sanırım ben kendi çapımda format attım demiştimya o zaman silindi 😂 inşallah silinmiştir. Isınma sorununuda en yakın zamanda halledeceğim. Her şeyde temiz çıkmasına rağmen hala şüpheleniyorum nasıl bir duygu bıraktıysa içimde 😂 hala dikkat edeceğim berki vardır diye fakat olduğunu pek sanmıyorum yardımlarınız için teşekkürler eğer yine bir şeyler farkedersem buraya tekrar geleceğim.

Darkcomet remover indirip scan yaptım temiz çıktı. Sanırım ben kendi çapımda format attım demiştimya o zaman silindi 😂 inşallah silinmiştir. Isınma sorununuda en yakın zamanda halledeceğim. Her şeyde temiz çıkmasına rağmen hala şüpheleniyorum nasıl bir duygu bıraktıysa içimde 😂 hala dikkat edeceğim berki vardır diye fakat olduğunu pek sanmıyorum yardımlarınız için teşekkürler eğer yine bir şeyler farkedersem buraya tekrar geleceğim.

Format kesin çözüm zaten bende yemiştim rat virüsü png bile indirmeye korkuyorum artık :D

Uygulayın.

Geri
Yukarı