Steam Hesabım Güvende Mi?

• Konuyu başlatan pagan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 621
Siz olaya el atmasanız kişi 20 kuruşluk bir eşyayı ne kadar bakiye varsa o fiyata koyacak ve sizin hesabınızdan o eşyayı satın alacaktı.
Ve meraktan soruyorum ne kadarlık bir zararınız var?

Siz olaya el atmasanız kişi 20 kuruşluk bir eşyayı ne kadar bakiye varsa o fiyata koyacak ve sizin hesabınızdan o eşyayı satın alacaktı.
Ve meraktan soruyorum ne kadarlık bir zararınız var?
Şuan için bir zararım yok (badge için biriktirdiğim kartlarımın da satılması hariç :( ) çünkü mail adresime itemlerin satıldığına dair mail gelmeye başlayınca ben şüphelenip direkt şifremi değiştirdim ve her yerden çıkış yaptım. Paraları bende duruyor, alamadılar. Dediğiniz gibi olacaktı muhtemelen veya bağlantı kurulan drop sitelerinden kasa, skin vb. alacaktı. Onu engelledim ama hala güvende miyim bilmiyorum.

Şu an için bir zararım yok (badge için biriktirdiğim kartlarımın da satılması hariç :( ) çünkü mail adresime itemlerin satıldığına dair mail gelmeye başlayınca ben şüphelenip direkt şifremi değiştirdim ve her yerden çıkış yaptım. Paraları bende duruyor, alamadılar. Dediğiniz gibi olacaktı muhtemelen veya bağlantı kurulan drop sitelerinden kasa, skin vb. alacaktı. Onu engelledim ama hala güvende miyim bilmiyorum.

Şu anda tahmin ettiğim kadarıyla güvendesiniz. Bazı kişilerin bıçağını 50 liraya vesaire satıyorlar bu sayede çok zarar ediliyor öyle bir şey mi oldu diye merak ettim.

Geri
Yukarı