Steam hesabım kaç TL eder?

Fark etmez her halükarda riskli bir şey o hesabı alıp, ban yeme riski var. Elinden gitme riski var. İsterseniz oyunlar 10 bin lira olsun. Kimse kendi hesabı olmayan bir hesaba o kadar para ödemeyi göze almaz. Alsa bile iki kez düşünmeli.
İlk mail teslim yapılırsa alan çok Hocam, güven biraz sıkıntılı elbette ama zaten ben 1300 TL'ye anında satın demedim, yine alıcısı olur.

Hocam oyunu aldığınız fiyata satacaginizi düşünüyorsanız çok büyük bir hata yapıyorsunuz. Bilginiz yoksa siz yorum yapmayın bence.
Hocam ağzımı bozmak istemiyorum fakat, sadece 1 oyun fiyatını baz aldım, orada 500 TL'lik oyun da var, 100 TL'lik oyun da. Sizin gibi ölücü adamlar bitiriyor piyasayı.

İlk mail teslim yapılırsa alan çok Hocam, güven biraz sıkıntılı elbette ama zaten ben 1300 TL'ye anında satın demedim, yine alıcısı olur.
Bilemiyorum hocam, ayrıca hesap dolu dolu da değil onun için şu anda söylenen fiyatlar bence biraz da abartı. Çoğu popüler ve zamanında da baya indirime girmiş, ucuz oyunlar.

@xwa @Vitor Pereira hocalarım lütfen daha sakin olalım basit bir konu için kalp kırmaya değmez.

Hocam ağzımı bozmak istemiyorum fakat, sadece 1 oyun fiyatını baz aldım, orada 500 TL'lik oyun da var, 100 TL'lik oyun da. Sizin gibi ölücü adamlar bitiriyor piyasayı.

Kanka istiyorsan bozabilirsin. Burada sadece 1300 tl gibi bir fiyatı söyleyen sensin. Herkes 200-400 arası bir fiyat söylüyor. Demek ki anlamayan sensin uzatma daha

Nereden satabilirim?
İtemsatış, Gamesatış, İtempazar gibi yerlerde satabilirsiniz.

Kanka istiyorsan bozabilirsin. Burada sadece 1300 tl gibi bir fiyatı söyleyen sensin. Herkes 200-400 arası bir fiyat söylüyor. Demek ki anlamayan sensin uzatma daha
Tatlı ısmarlayayım hocam size belki şekeriniz düşmüştür, saçma saçma konuşmaya başladınız da.

Geri
Yukarı