Steam hesabım kısıtlandı

Sanmiyorum, sonucta siz daha önce bir harcama yapmissiniz. Yalniz harcanan tutarin sifir olarak görünmesi tuhaf.

Bu benim smurf hesabımdı sadece CS:GO alıp CS'de saat banı yersem buradan devam ediyordum eskiden bayağı oyun oynardım main accountum sitelere skin trade yaptığım için ban yedi ve haliyle tüm hesabım kısıtlandı oyun bile alamıyordum ve ben bir daha oyun oynamadım almadımda.
Steam'in bir suçu yok.

Kimin suçu var?

Merhabalar,

Steam'de bu konu hakkında biraz araştırma yaptım. Sanırsam böyle olmasının sadece 1 sebebi var.

Öncelikle, hesapta uzun süre para kullanmama yüzünden Steam hesabının kısıtlanması diye bir şey yok. Kısacası sebep bu değil.

Bu makaleye baktığımızda şöyle bir bölümü görüyoruz.

Your account's Total spend was most recently calculated as less than $5.00 USD, and your account has become limited as a result. This could be a result of a calculation mistake which commonly affected accounts with more than $1.00 USD but less than $5.00 USD of Total spend.

Buraya göre, Steam hesabınızın harcama miktarı sonradan 5 dolardan az hesaplandı ve bunun sonucunda hesabınız kısıtlandırıldı. İlk başta kısıtlandırılmanın olmamasının sebebi bir "hesaplama hatası" olabilir ya da Steam kurunun değişmesinden kaynaklanabilir.

Dolar kuru arttığı için sizi 5$ harcamamış göstermiştir, kısıtlama gelince de hiç harcamamış görünmüştür belki. Destek ile iletişime geçin, yardımcı olurlar.

Satın alma geçmişimde CS:GO'yu göremiyorum zaten bir problem var.

.

Dosya Ekleri

• 09ec270f582d035d22cefcd7909273b8--fanart-league-of-legends-draven.jpg
    09ec270f582d035d22cefcd7909273b8--fanart-league-of-legends-draven.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 31

Dosya Ekleri

• 09ec270f582d035d22cefcd7909273b8--fanart-league-of-legends-draven.jpg
    09ec270f582d035d22cefcd7909273b8--fanart-league-of-legends-draven.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı