Steam hesabım level atlamıyor!

Samet_29

Decapat
Daha fazla  
Steam'deki baraj 5 dolar ve ben 5 doları katlayarak alışveriş yaptım ama 1 level gösteriyor. Pazarı vs. kullanabiliyorum ama levelim 1. kuzenim benden çok daha az miktar yatırmasına rağmen 3 level gözüküyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'e ne kadar fazla para yüklerseniz o kadar seviyeniz artar diye bir şey yok diye biliyorum. Oyunlardaki başarımlarınızdan ve oyun kartlarını toplayıp birleştirerek XP kazanabilirsiniz.

Oyunlarda kazandığınız başarım ve kartlar ile paket oluşturarak seviye atlanıyor bildiğim kadarıyla para yatırmanın bir ilerleme sağladığını sanmıyorum.

Steam'deki baraj 5 dolar ve ben 5 doları katlayarak alışveriş yaptım ama 1 level gösteriyor. Pazarı vs. kullanabiliyorum ama levelim 1. kuzenim benden çok daha az miktar yatırmasına rağmen 3 level gözüküyor. Nasıl düzeltebilirim?
Steam üzerinden bakiye yükleyerek seviye atlayamazsınız. Sadece belirli yollar var onlarda;
- Rozet işlemek
- Ara sıra yapılan etkinliklere katılmak
- Oyun satın almak
- Steam hesap oluşturma tarihiniz üzerinden geçen her bir yıl için xp arttırmak
- Ödül vermek/almak
- En az bir öğeyi cevhere dönüştürmek (100 xp tek seferlik)

Oyunlardan düşen koleksiyon kartlarını birleştirip, rozet elde ediyorsunuz. Rozeti steam profilinde sergiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı