Steam level atlama

Burada kullandigim bazi botlarin görselini paylasmistim. Sevinc level botunu hiç kullanmadim ama, güvenilir oldugunu biliyorum. Hesabinizin calinma ihtimali bulunmamakta. Zira arkadasin da dedigi gibi, sadece komutlarla Steam üzerinden takas yapiyorsunuz. Her şey otomatik.

Ban veya hesabımın çalınamayacığına emin misin?

@462002

Hatirladigim kadariyla yaklasik 100 level botsuz, geri kalani ise botlarla atlamistim. Artik pahaliya patladigindan dolayi ve herhangi bir amac olmadigindan ötürü level isleriyle ugrasmiyorum.

Çok iyi bir Steam hesabı
200 level bot ile kastınız yani değil mi?

Calinsaydi benim hesabim calinirdi. Hesap bilgilerini hiçbir yere girmiyorsunuz. Bu durumda hesabiniz nasıl calinabilir ki?

Öyle diyorsan öyledir çoğu kişi "çalınır, yapma etme, tehlikeli" gibi şeyler söylediklerinden gözümü korkutuyorlar. Benim de yapmaya cesaretim olmuyor.

Benim de yapmaya cesaretim olmuyor.

Steam'de yüksek levelde bulunan hesaplarin alayi level botlarini kullaniyor. Eger banlanma veya calinma gibi durumlar olsaydi ilk bu hesaplar etkilenirdi.

Görselde de görebileceginiz üzere ben de bizzat level botlarini kullandim. Hesabim ne calindi, ne de herhangi bir yasaklama aldi. Level botlarini kullanmak yasak olsaydi Valve coktan engellemisti. Dert etmenizi gerektirecek bir durum yok kisacasi.

Steam'de yüksek levelde bulunan hesaplarin alayi level botlarini kullaniyor. Eger banlanma veya calinma gibi durumlar olsaydi ilk bu hesaplar etkilenirdi.

Görselde de görebileceginiz üzere ben de bizzat level botlarini kullandim. Hesabim ne calindi, ne de herhangi bir yasaklama aldi. Level botlarini kullanmak yasak olsaydi Valve coktan engellemisti. Dert etmenizi gerektirecek bir durum yok kisacasi.

Ama ben Vanguard kullanmıyorum yine de bir sıkıntı çıkar mı?

Steam level botları ile levelini yükseltebilirsin. Fakat küçük leveller atlayacaksan (12'den 20'ye gibi) steam koleksiyon kartları satın alarak atlayabilirsin. Botlarla atlayacaksan da TF2 keylerini kullan.

Senin için en uygun steam level botlarını bu websitesinden görebilirsin. Steam Supply
Botlar hesabını bir tehlikeye sokmaz, bizzat kullandım hiç bir sorun çıkarmıyor. Steam Profilim
Her bot öyle değil ama.
Botların seni dolandırma ihtimali yok çünkü ilk verdiğin bir şey yok. Takas yapıyorsun.

Geri
Yukarı