Steam Level atlama

Idle Master ban yedirir mi?
Galiba yedirtmiyor ama ben korkumdan kullanmıyorum. Size önerim oynadığınız herhangi bir oyunun tüm koleksiyon kartlarını düşürdükten sonra geri kalanları pazardan almanız zaten kartlar pahalı değilse geri kalanları alma yaklaşık 0,80 TL yapar 3 level artmak istediğiniz içinde yaklaşık 2,40 TL ile 30 level olursunuz.

Galiba yedirtmiyor ama ben korkumdan kullanmıyorum. Size önerim oynadığınız herhangi bir oyunun tüm koleksiyon kartlarını düşürdükten sonra geri kalanları pazardan almanız zaten kartlar pahalı değilse geri kalanları alma yaklaşık 0, 80 TL yapar 3 Level artmak istediğiniz içinde yaklaşık 2, 40 TL ile 30 Level olursunuz.

Kanka alacağımda 14'ü ne kadar pazar banı var telefonum sevise gitmeden önce Steam Guard'ı kapattım pazardan bir şey alamıyorum.

Kanka alacağımda 14'ü ne kadar pazar banı var telefonum sevise gitmeden önce Steam Guard'ı kapattım pazardan bir şey alamıyorum.
Bekleyebilirsiniz, Idle Master'ı deneyebilirsiniz ya da başka yollar ile level artabilirsiniz (Cevher rozeti v.b. ama yüksek ihtimalle bu rozetlerin hepsini tamamladınız.)

Geri
Yukarı