Steam hesabım ne kadar eder?

Oyunlarını Türk lirasını'a bakman lazım çünkü oyunların fiyatları Türk lirası olarak Euro çevirince daha ucuz oluyor.

Hayır Euro olarak satarsam daha pahalıya satmış oluyorum kur yüzünden.

138 Euro teklif verseniz bile pek alıcı bulamazsınız onu düşürmeniz lazım malum bu hesabı almak yerine 138 Euro'ya aynı hesap yapılabilir.
Hayır günümüz kur değerleri ile 138 Euro bile tutmuyor.
Screenshot_20200819-215647_Chrome.jpg
20200819_215709.jpg
Bakın 246€ 528₺'ye eşit değil. Steam'de kullanılan kur değeri günümüzle aynı değil. Yani 100€'ya bile Steam'deki 250€'luk oyuna sahip olabiliriz.

Dediğiniz sistem o şekilde çalışmıyor adı da aile paylaşımı bir araştırın.

Yok sizin kendi hesabınızda paralı bir oyunu yükleyip başka bir hesaba geçince ödünç al çıkıyor
Örneğin: Bende GTA 5 var diyelim ve yükledim diğer geçtiğim hesapta olmadığı zaman ödünç al yazısı geliyor.

Yok sizin kendi hesabınızda paralı bir oyunu yükleyip başka bir hesaba geçince ödünç al çıkıyor
Örneğin: Bende GTA 5 var diyelim ve yükledim diğer geçtiğim hesapta olmadığı zaman ödünç al yazısı geliyor.
İşte hocam daha aile paylaşımını bilmiyor gelip bana araştırın diyor. Yazık.

Evet biliyorum bunu.

Geri
Yukarı