Steam hesabım ne kadar eder?

Screenshot_30.png

Merhaba arkadaşlar, Steam hesabımı satmak istiyorum fakat ne kadar eder tam kestiremiyorum.
Steam Community :: Lufy ; buraya bırakıyorum, tahmini fiyatları yazarsanız sevinirim.

CS:GO rank DMG.
Yoldaş rank Global'dir.
PES 2020, R6 ve bunlar gibi oyunlar değerli. Bu yüzden bence 300-400 arası edebilir.

PES 2020, R6 ve bunlar gibi oyunlar değerli. Bu yüzden bence 300-400 arası edebilir.
Neyin 300'ünden 400'ünden bahsediyorsun? 400 TL verip Postal 2 mi oynayacak adam? Bully mi? Yoksa Metin2 mi? Tüm oyunları çöp. Para eder dediğin oyunlarda R6 13 TL, PES 20 zaten yok. PES21 32,50 TL. Totalde 45,5 TL için 300-400 mü verecek?

Geçenlerde bende satılığa çıkarmıştım hesabı. Fiyatı yüksek buldular. Yabancı sitelerde daha yüksek fiyata satılabilirmiş

Merhaba arkadaşlar, Steam hesabımı satmak istiyorum fakat ne kadar eder tam kestiremiyorum.
Steam Community :: Lufy ; buraya bırakıyorum, tahmini fiyatları yazarsanız sevinirim.

CS:GO rank dmg.
Yoldaş rank Global'dir.

Rank kasmak çok zor değil. Ayrıca oyunlarınızın neredeyse hepsi ucuz oyunlar. 80-100 TL'den fazla etmez. Ayrıca Steam sözleşmesini kabul ettiyseniz (etmeden Steam'i kullanamazsın) hesap satışı yapmayacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz.
Steam kendi de belirtiyor hesap satışı yapmak yasaktır yakalarsak banlarız diye.

İyi forumlar.🙂

Rank pek para etmez onu söyliyeyim, madalyalarınız etkiler (broş veya jeton değil madalya) Amacı CSGO oynamak olan birinin diğer oyunları umursayacağını pek sanmıyorum. 200 TL normal gibi. Madalya yok ve faktör kırmızı ise 70 TL üstü etmez.

Geri
Yukarı