Steam hesabım ne kadar eder?

Steam leveli zaten 300 dolar ediyor arkadaşlar 700-800 diyenler biraz ucuz dememiş mi ben mi sizin hesabı yanlış anlıyorum yıllar önce Steam levelim ve oyunlarım daha azken 3 TL kurunda 500e satıyordum hesabı Steam hesabını atmam yasak değilse linkle göndereyim

0'dan 100'e yükseltmek 86 dolar tutuyor. Ayrıca mükemmel bir kütüphaneye sahip değilsiniz. 1000TL'den fazla etmez.

Steam kuru 10'a çekince bir şeyler değişir sanmıştım fakat buranın çoğunluğu sanırsam csgo oyuncuları sağlık olsun collectorlara satarım artık

Harcamalarım da bu şekilde

Envanter dolu mu? CS:GO rank var mı? Sadece level için para veren çıkmaz.
bu yorum çok komiğime gitti sadece csgo oynuyorsun sanırım işte bu yüzden technopat

Dosya Ekleri

• sgdgsdgd.png
    sgdgsdgd.png
    21,2 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:
Bu yorum çok komiğime gitti sadece CS:GO oynuyorsun sanırım işte bu yüzden Technopat

Yatırdığın para kimsenin umurunda değil. Kimse 9K para yatırdığın hesabı 7K'dan almaz. Kendi hesabımda 3K yatırmışım gibi gözüküyor, fakat 1000TL'den fazlasını veren çıkmaz. Ayrıca günler sonra yazman garip.

Yatırdığın para kimsenin umurunda değil. Kimse 9K para yatırdığın hesabı 7K'dan almaz. Kendi hesabımda 3K yatırmışım gibi gözüküyor, fakat 1000TL'den fazlasını veren çıkmaz. Ayrıca günler sonra yazman garip.
Galiba buradakiler sadece csgo envanterine ve rankına bakıyor :D technopata göre 500 tlden fazla veren çıkmaz haklısın

Geri
Yukarı