Steam hesabım ne kadar eder?

GTA'sız oyun arşivine arşiv demem ben :D
Alırız GTA'yı da alırız. Temmuz başında Steam Summer Sale geliyor. %99 ihtimal GTA full paket 12,48 dolar olacak. Onu almayı planlıyorum. Hatta geçen hafta ortası GTA IV ce L.C. 6 dolar olmuştu da full pakedi almak için onların ikisini almamıştım. Yani GTA da olacak :D

Bu arada 250-300 lira olursa buna çok şaşırırım. Zira o fiyat verilirse muhtemelen satar ve sadece CS GO alırım. Zira artık GO'dan başka bişey oynamıyorum. Tek düşüncem 900 saatlik CS 1.6 oynama sürem var. Onu orada görmek çok zevkli oluyor :)

Merhaba. Satışa engel olmak istemem ancak biri 500TL demiş, biri 400TL demiş, biri de 250TL demiş. O yorum yapan arkadaşlar söyledikleri fiyata bu hesabı satsınlar, sattıkları paranın 2 katını ben bedava vereyim onlara. Satıcıları umutlandırıp, alacak bilgisiz insanların da kazıklanmasına sebep olmayın. Yorum yapmış olmak için kafadan fiyat sallamayın.
Bu hesap 100TL'ye satılırsa göbek atılması gerekir. Hayırlı satışlar.

Merhaba. Satışa engel olmak istemem ancak biri 500TL demiş, biri 400TL demiş, biri de 250TL demiş. O yorum yapan arkadaşlar söyledikleri fiyata bu hesabı satsınlar, sattıkları paranın 2 katını ben bedava vereyim onlara. Satıcıları umutlandırıp, alacak bilgisiz insanların da kazıklanmasına sebep olmayın. Yorum yapmış olmak için kafadan fiyat sallamayın.
Bu hesap 100TL'ye satılırsa göbek atılması gerekir. Hayırlı satışlar.
Zaten 500 diyenleri pek dikkate almadım ama 200 etseydi bari be :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı