Steam hesabımda başkasının yüklediği para var

Çalan kişi hesapta çalıntı kredi kartı kullanmış olabilir Steam desteğe yazman gerek.
Böyle bir olay yaşayan birkaç kişi daha görmüştüm.

Yapabilecekleri bir şey yok zaten o para sende kalacak sen hesabını güvende tut belirli bir zaman o parayı harcama. Zaten başka item satsaydı ona Steam destek anında geri getirir parayı silerdide, kartan gelen paraya bir şey yapmazlar galiba.

Hesabınızı çalan adam sanırım enayiymiş :D. Acaba neye güvenerek hesaba bu kadar para harcamış. Hesabı geri alabileceğinizi bilmiyor muymuş? Bence de Steam desteğe yazın. Fakat geri alacaklarını düşünmüyorum. Eğer geri almazlarsa veya paraya karışmazlarsa %25-30 indirimli satıp nakite dönüştürebilirsiniz. veya size bu mükemmel bilgiyi verdiğim için bana oyun hediye edebilirsiniz :)
Böyle bir şey yapmaya kalkışmayın sakın çalıntı kart kullanılmış olabilir Steam desteğin mesajını bekleyip paraya dokunmamak en iyisi.

Hesap çalıp para yüklemek de biraz garip. Çalıntı kredi kartı olabilir hocam.

Bana sorarsanız Steam desteğe yazın. Komik geliyor olabilir ama, 1-2 hafta sonra eğer CC parasıysa kart sahibi Steam'le iletişime geçerse parayı çeken siz olarak görünürsünüz hesabınız yasaklanabilir. Ha böyle olmama ihtimali de var. Bilmiyorum.

Geri
Yukarı