Steam Hesabımın Değeri

Varsa yeni oyunların gördüğü en düşük fiyatlar üzerinden hesapladım. Biraz da tahmin. Bunu program da yapıyor ama bedava verilmiş oyunları da saydığı için pek itibar edilesi bir yer olmuyor. RDR2 150-170 liraya Epic'den alınabiliyor zaten hesabın değerini arttıran en pahalı oyunlarından birisi.

Varsa yeni oyunların gördüğü en düşük fiyatlar üzerinden hesapladım. Biraz da tahmin. Bunu program da yapıyor ama bedava verilmiş oyunları da saydığı için pek itibar edilesi bir yer olmuyor. RDR2 150-170 liraya Epic'den alınabiliyor zaten hesabın değerini arttıran en pahalı oyunlarından birisi.

Doğru diyorsun RDR 2 için. Ama hesapta bedava oyunları çıkardığında Steam'in yapmadığı %50 indirimi fazladan yaptığımda bile değerinin 400-500 liradan yukarıda olacağından eminim çünkü güncel oyunların çoğu mevcut. Üstelik hesapta ban yok 5 yıllık bir hesap. Bana çok düşük geldi ne yalan söyleyeyim ama dediğim gibi vakit ayırıp baktığın için teşekkürler :) satmaya niyetim yok zaten meraktan sordum o yüzden benim açımdan bir problem yok :)

Yeni konular

Geri
Yukarı