Steam Hesabımın Değeri

Karar sizin tabii ama hesabınızda ne kadar oyun olursa olsun değerinin altına gideceğini unutmayın. İnsanların indirimde oyun alıp kendi hesaplarına eklemerindense ayrı bir hesap almaları ve içinde oynayıp oynamayacakları başka oyunlarada para vermek istemeyebilirler. Kaldı ki Epic Games yaptığı ömrünü doldurmak üzere olan oyunları bedavaya dağıtması, zaten yakında GTA6 çıktığında bir önemi kalmayacaktı. Belki her iki plartformu kullanmaya devam edebilirsiniz tabii karar tamamen size ayit.

Bende başlıkta belirttim zararın neresinden dönsem kar olduğunu.
Steam hiçbir şey yapamaz.
Yapsa ne olur ki ağız tadıyla gta 5 oynayamadiktan sonra çok bir önemi kalmadı artık benim için oyundan soğudum resmen hangi sessiona girsem ya trolluyorlar ya kafese kitliyorlar oyun zevkim kaçtığı için satıyorum.

Yapsa ne olur ki ağız tadıyla GTA 5 oynayamadiktan sonra çok bir önemi kalmadı artık benim için oyundan soğudum resmen hangi sessiona girsem ya trolluyorlar ya kafese kitliyorlar oyun zevkim kaçtığı için satıyorum.

Merak etmeyin şu an ban dalgası var çoğu kişi banlanacak 1 ay sonra rahat bir şekilde oynayabileceksiniz oyunu.

Merak etmeyin şu an ban dalgası var çoğu kişi banlanacak 1 ay sonra rahat bir şekilde oynayabileceksiniz oyunu.

Bazılarında ban koruması var diye biliyorum çoğu kisi belki de GTA'ya verceği paraya hileye verebilir diye düşünüyorum Cyberpunk 2077 almayı düşünüyorum. Bir de Cyberpunk için 2.el güçlü bir ekran kartı alacağım o yuzden elimdeki RX580'i falan cogu seyi satip ustune para ekliyip Vega 64 ya da GTX1070 düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı