Steam Hesabımın Değeri

Bu siteye ID'nizi yapıştırarak ederini görebilirsiniz. Bakamıyorsanız profil linkinizi atın biz bakalım.

Bu siteye ID'nizi yapıştırarak ederini görebilirsiniz. Bakamıyorsanız profil linkinizi atın biz bakalım.
Bu oyunların fiyatını gösteriyor. Lakin arkadaşta olan oyunlar çoğu kişide var. Bu nedenle hesabının satılacağından şüpheliyim...

NBA 2K20 dışında pahalı oyun yok. Şahsen NBA çok sevilen bir oyun değil. Baya olumsuz yorum almıştı. Çok iyi satışlar yapamadığını da biliyorum. NBA 2K20 indirimdeki fiyatı ve diğer oyunları katarsak bu hesap 85-90 ₺ arasına satabilirsin. ETS2, Just cause 2 ve 3 indirimlerle 15 ₺ alabiliyorsunuz.
@Odyofil Arkadaşa katılıyorum. Bu hesabı satabileceğinizi pek sanmıyorum. NBA 2K20 seven biri ve Steam ile işi olmayan biri alabilir. Ama öyle birini bulmanız çok zor. Ya da NBA indirim olmadığı zamanlarda NBA indirim fiyatından 20-30 ₺ yüksek satabilirsiniz.

Son düzenleme:
70-100 lira falan. Steam hesap fiyatları oyunların fiyatına göre belirlenmiyor tam olarak. Sonuçta alanın bir kârı olmalı değil mi? İndirimi bekleyip aynı hesabı daha ucuza dizebiliyorsa kimse hesaba para vermez.

Yeni konular

Geri
Yukarı