Steam Steam hesabını geri almak için sipariş kodu nasıl alınır?

Glorpy1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2019 yılında Steam hesabım çalındı o zamanlar pek bilmiyordum lakin şu an geri alabileceğimi öğrendim. Mailimden alışveriş kayıtlarım var, ben de Steam'e mail üzerinden şu ssi yolladım.

1674648328624.jpeg

Kart sahibinin ad soyadı ile son 4 hanesini de söyledim (hesap kurtarma ile ilgili bir makalede yazıyordu.) Bana ise eksik BoaCombra fişleri olduğunu söyledi.

1674648431051.png

Siteye girdiğimde ise sipariş kodu falan istiyor, nasıl alacağımı anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Gmail'e girin arama yerine BoaCombra yazın kaç tane varsa artık tek tek hepsine bakın ve Steam veya Valve yazan faturayı bulun. SS alıp atın bakalım ne diyecek.

Alisveris yaptiginiz kartin son 4 hanesi, hesabin ilk maili, kullandiysaniz CD Anahtari. Eklediyseniz telefon numarasi... Bunlar varsa alirsiniz. Ben 4 kere kurtardim simdiye.
Yazdım onları hocam.
Hocam Gmail'e girin arama yerine BoaCombra yazın kaç tane varsa artık tek tek hepsine bakın ve Steam veya Valve yazan faturayı bulun. SS alıp atın bakalım ne diyecek.
Teşekkür ederim hocam, durum güncellemesi onaylandı, ödenmedi falan şeyler var hangilerini atayım?

Alisveris yaptiginiz kartin son 4 hanesi, hesabin ilk maili, kullandiysaniz CD Anahtari. Eklediyseniz telefon numarasi... Bunlar varsa alirsiniz. Ben 4 kere kurtardim simdiye.
Kartın son 4 hanesi zorunlu mu? Pek çok kart kullandım şimdiye kadar ininal papara gibi şuan hepsi kapalı durumda CS'den düşürdüğüm itemlerle alışveriş yapıyorum. Çalınsa alamayacak mıyım yani?

Kartın son 4 hanesi zorunlu mu? Pek çok kart kullandım şimdiye kadar ininal papara gibi şuan hepsi kapalı durumda CS'den düşürdüğüm itemlerle alışveriş yapıyorum. Çalınsa alamayacak mıyım yani?
Faturanızın ssini atarken o alışveriş için olan kartı yazıyorsunuz sanırım. Başınıza öyle bir şey geldiğinde kullandığınız kartları belirtirseniz bence pek sorun olmaz, ama emin değilim.

Bankanizi arayin simdiye kadar kullandiginiz kartlarin son 4 hanesini sorun. Ben isteyince yardimci olmuslardi.

Yeni konular

Geri
Yukarı