Unutulan Steam hesabını geri almak

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Selam öncelikle. Yaklaşık 5 sene önce açtığım bir Steam hesabını buldum. Eminim bana ait olduğuna içi boş hiçbir satın alım yapılmamış bir hesap. Steam desteğe yazdım geri alabilmek için fakat Fatura, CD anahtarı veya kart bilgisi istiyor ama o hesapta herhangi bir alışveriş yapılmadı. Hesabı geri alabilmem için ne yapmam lazım? Yani boş bir hesap. Soranlar olursa o hesapta ki mail yıllar önce kapattığım bir mail olduğu Mail'e herhangi bir erişim mümkün değil fakat Mail'i hatırlıyorum.

Biraz garip bir soru olacak ama eğer hesap tamamen boşsa ve hiç bir satın alım yapılmamışsa neden geri almaya çalışıyorsun hesabı?

Mail'e erişim mümkün değilse bildiğim kadarıyla geri alamazsın. İstersen destek ekibine daha önce alışveriş yapmadığını söyle. Bakalım ne diyecekler.

Maili sildiyseniz yeniden açmayı deneyin. Maili açtıktan sonra kurtarma e-postası ile alma şansınız olabilir. Umarım işe yarar. Yararsa çözüldü dersen sevinirim :).

Edit: Google uzun süre kullanılmayan mailleri siliyor diye biliyorum.

Mail'e erişim mümkün değilse bildiğim kadarıyla geri alamazsın. İstersen destek ekibine daha önce alışveriş yapmadığını söyle. Bakalım ne diyecekler.
Desteğe yazdım fakat önce fatura, kart bilgisi isteyip sonrasında ise cd anahtarı istediler.

Biraz garip bir soru olacak ama eğer hesap tamamen boşsa ve hiç bir satın alım yapılmamışsa neden geri almaya çalışıyorsun hesabı?
Hesap ilk açtığım steam hesabı ve nereden baksan 5-6 yıllık bir hesap eğer alabilirsem kullanmak istiyorum.

Selam öncelikle. Yaklaşık 5 sene önce açtığım bir Steam hesabını buldum. Eminim bana ait olduğuna içi boş hiçbir satın alım yapılmamış bir hesap. Steam desteğe yazdım geri alabilmek için fakat fatura, CD anahtarı veya kart bilgisi istiyor ama o hesapta herhangi bir alışveriş yapılmadı. Hesabı geri alabilmem için ne yapmam lazım? Yani boş bir hesap. Soranlar olursa o hesapta ki mail yıllar önce kapattığım bir mail olduğu Mail'e herhangi bir erişim mümkün değil fakat Mail'i hatırlıyorum.

O hesabın ilk maili ile geri alınabilir eğer varsa telefon numarası ile de alabilirsiniz.

Maili sildiyseniz yeniden açmayı deneyin. Maili açtıktan sonra kurtarma e-postası ile alma şansınız olabilir. Umarım işe yarar. Yararsa çözüldü dersen sevinirim :).

Edit: Google uzun süre kullanılmayan mailleri siliyor diye biliyorum.
Mail silineli çok uzun süre olduğu sanırım artık kurtarılmıyor. Mailli arattığımda dahi böyle bir hesap bulunamadı diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı