Steam Hesabını Satabilmek için Ne Yapılabilir?

Serhat Öndeş

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Amazon seller central Global, "sodej"
Evet konu başlığından belirtiğim gibi. Steam hesabımı satmak için ne yapabilirim, Nerelere ilan verebilirim? Farklı sitelere ilanları kattım lakin 1 kişi bilene cevap yazmadı.

Steam hesabım : Serhat Öndeş

İlan olarak eklediğim siteler : GameFilip, Oyunfor, DH ve Technopat

Satma sebebim ciddi anlamda paraya ihtiyacım olduğundan. Kredi başvurusu falan yaptım çıkmadı, zaten bulaşmakta pek istemiyorum. Önerileriniz bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı direk 6000 ₺ ya çekerseniz satamazsınız. 4500-4000 ₺ Deseniz neyse, illa ki alıcı bulur ama siz havadan uçmaya başlıyosunuz. Level kasmak için alınmamış oyunların hepsini 3000 ₺'ya bilen biri dizebilir hesabına. Bence biraz indirim yapmalısınız.

Steam hesabınız oldukça dolu görünüyor, buna göre isteyeceğiniz fiyat da az olmayacaktır. Hemen bir anda satılmasını beklemek de hata olur. Bir süre daha beklemeniz ya da fiyatı çok düşük yazmanız gerekebilir.

Fiyatı direk 6000 ₺ ya çekerseniz satamazsınız. 4500-4000 ₺ Deseniz neyse, illa ki alıcı bulur ama siz havadan uçmaya başlıyosunuz. Level kasmak için alınmamış oyunların hepsini 3000 ₺'ya bilen biri dizebilir hesabına. Bence biraz indirim yapmalısınız.
4500 civarında oyunforda satışa sundum lakin hiç bir etken yok.
Steam hesabınız oldukça dolu görünüyor, buna göre isteyeceğiniz fiyat da az olmayacaktır. Hemen bir anda satılmasını beklemek de hata olur. Bir süre daha beklemeniz ya da fiyatı çok düşük yazmanız gerekebilir.

3 aydır oyunfor adresinde ilan listesinde ve sürekli yeniliyorum.

Hesap dolu ve fiyat yüksek olduğundan hemen alıcı bulamazsınız biraz sabırlı olmak lazım. Kaldı ki bu fiyatlara Steam hesabı alan çıkarmı bu ülkede emin değilim.

@Extingale Level kasmak için kimse 3000 liraya oyun almaz. Genelde 1, 5 dolar arası 100 küsür oyun paketleri var. Level kasma işinden anlayanlar zaten para harcamıyorlar.

Şu zamanda dolar 5.5 üzerindeyken bu fiyatta bir Steam hesabını almak için kimsenin harcama yapacağını sanmıyorum. Fiyat yüksek, fakat hesap da boş değil. Fiyatı düşürün demiyorum ancak hesabınızın değeri yüksek olduğu için satılmıyor. Yakın zamanda da satılacağını sanmıyorum.

Hesap dolu ve fiyat yüksek olduğundan hemen alıcı bulamazsınız biraz sabırlı olmak lazım. Kaldı ki bu fiyatlara Steam hesabı alan çıkarmı bu ülkede emin değilim.

Farklı ülkeye ait dolar sistemi ilede çalışan sitede zamanında satışa sundum lakin değişen pek bir şey yok açıkçası.
Şu zamanda dolar 5.5 üzerindeyken bu fiyatta bir Steam hesabını almak için kimsenin harcama yapacağını sanmıyorum. Fiyat yüksek, fakat hesap da boş değil. Fiyatı düşürün demiyorum ancak hesabınızın değeri yüksek olduğu için satılmıyor. Yakın zamanda da satılacağını sanmıyorum.

1 yıl öncede satışa sundum dolar o zaman 3.70 filandı oyunda 250 yada 415’ti bilemiyorum bakalım inşallah gidişat iyi olur.

Steam hesapları değerlerinin çok altında fiyatlara satılıyor zaten. Genelde insanlar sevdikleri birkaç online oyun ile yanında güzel hikaye tabanlı oyun olan hesapları tercih ediyorlar fiyat bakımından.

İstediğiniz fiyata alıcı bulmanız gerçekten zor. Fazla fiyat kırıp satabilirsiniz ama hesabınıza yazık olur. Paraya çok ihtiyacınız yoksa düşük fiyata satmayın bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı